День позашкільника «Творчість. Гармонія. Успіх»

День позашкільника «Творчість. Гармонія. Успіх»   Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими О.Уальд 15 вересня 2014 року біля приміщення Читати

Замість квітів – допомога армії

Замість квітів – допомога армії Учні та педагоги Сквирщини підтримали проведення акції «Перше вересня: замість квітів – допомога армії». На урочистих Читати

Діти Сквирщини – воїнам АТО

Діти Сквирщини – воїнам АТО Сьогодні наші славні воїни обороняють від ворога незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи Читати

Мрія зустрічає друзів

Мрія зустрічає друзів 12 вересня 2014 року в черговий раз для школярів міста та району відчинив двері Баришівський центр позашкільної роботи Читати

Благодійна акція у Вишгородському районі

Благодійна акція у Вишгородському районі 12 вересня у Вишгороді пройшла благодійна мистецька акція «ДІТИ – воїнам АТО», яку ініціював і організував Вишгородський Читати

Завжди свіжа інформація на e-mail!

Завжди свіжа інформація на e-mail! Відтепер на нашому сайті доступна підписка по e-mail! Просто введіть свій e-mail в форму та отримуйте всі новини сайту собі на електронну Читати

Естафета пам'яті у Броварах

Естафета пам'яті у Броварах   13-14 вересня 2014 року вихованцями туристсько-краєзнавчих гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості міста Бровари Читати

Звіт про проведення естафети пам'яті на Київщині

Звіт про проведення естафети пам'яті на Київщині Шановні колеги! Вашій увазі пропонується інформація про проведення на Київщині Всеукраїнської туристської естафети пам'яті, Читати

Юні натуралісти Київщини - учасники VІІІ Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів

Юні натуралісти Київщини - учасники VІІІ Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів 9-11 вересня 2014 року вихованці гуртка «Юні рослинники» Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей Читати

19-ий відкритий Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Співограй»

19-ий відкритий Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Співограй» Увага! 30 жовтня – 3 листопада 2014 року відбудеться 19-ий відкритий Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Співограй». Поспішайте Читати

Благодійні акції у Будинку дитячої та юнацької творчості м. Борисполя

Благодійні акції у Будинку дитячої та юнацької творчості м. Борисполя Будинок дитячої та юнацької творчості м. Борисполя активно долучився до благодійних акцій та збору коштів бійцям АТО. З 18 по 25 Читати

Увага!

Увага! Шановні колеги, відповідальні за музейну справу в районах та містах, просимо Вас подати інформацію та документи  про Читати


English Deutsch Russian
Головна сторінка Надрукувати сторінку Ми ВКонтакті (відділ спортивного туризму) Контакти Написати нам Задати питання онлайн через Skype (8:00-17:00)
Підписка
Отримуйте новини сайту вчасно! Підпишіться! Введіть свій email:
Email *
Голосування

Оцінка сайту

Loading ... Loading ...
Статистика
Зараз на сайті: 3
Переглядів за сьогодні: 33
Переглядів за місяць: 6061
Ваш IP: 54.197.130.16
Mobile
[QR-Code]

Нравится

postheadericon Про проведення обласної виставки-конкурсу промислового дизайну «Арт-факторія»

Переглядів: 82
Інформація

про проведення обласної виставки-конкурсу

промислового дизайну «Арт-факторія»

 

22 січня 2013 року в приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею  відбулося відкриття обласної виставки-конкурсу промислового дизайну «Арт-факторія». Метою проведення заходу є розвиток та популяризація досягнень у галузі промислового дизайну, виявлення юних талантів та обдаровань.
Для участі в конкурсі було подано 195 творчих дитячих робіт у різних мистецьких техніках за наступними номінаціями: «Технічний дизайн», «Графічний дизайн», «Дизайн меблів», «Дизайн інтер’єру», «Дизайн верхнього одягу», «Дизайн дитячої іграшки».
Переважну кількість робіт виставки-конкурсу було представлено в номінаціях «Дизайн верхнього одягу» та «Дизайн дитячої іграшки». Саме ці номінації, за рішенням журі, у зв’язку з різноплановістю представлених робіт були розділені на дві групи. Так, номінація «Дизайн дитячої іграшки» включала розвиваючі іграшки та м’які іграшки, номінація «Дизайн верхнього одягу» – ескізи з кольоровим вирішенням та готові вироби.
Виставкові роботами  вражають колоритом та оригінальністю, спостерігається тенденція до поєднання сучасного бачення із практичним застосуванням.
На думку голови журі виставки-конкурсу Дмитренка Олександра Федоровича, голови Київської обласної організації Національної спілки художників України, цей конкурс є поштовхом для створення дітьми власних цікавих дизайнерських розробок.
У складі журі виставки-конкурсу працювали:
Мілейко Ольга Борисівна, керівник народної образотворчої студії Білоцерківського будинку художньої творчості;
Поліщук Оксана Володимирівна, модельєр-конструктор Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну;
Лук’янчук Оксана Дмитрівна, модельєр-конструктор Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну;
Карлінська Людмила Дмитрівна, завідуюча відділом науково-технічної творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей на юнацтва Київщини»;
За рішенням журі було визначено переможців виставки-конкурсу:
 
Технічний дизайн

(авторські оригінальні розробки зовнішньої форми транспортних засобів: автомобіля, мототехніки, водного, повітряного засобу пересування)

І місце

·                        Красний Сергій, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, робота «Повітряний автомобіль майбутнього».
 
ІІ місце

·                        Зелінська Віталія, учениця  Ірпінської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, робота «Тлейлер-всюдихід».

 
ІІІ місце

·                        Ченцова Марія, Ченцова Олена, Савіцький Іван, Бабошина Ксенія, вихованці Станції юних техніків м. Біла Церква, робота «Макет дитячого парку «Пелюстка».

 
Заохочувальні грамоти

·                        Товстенко Назар, вихованець Таращанського районного центру творчості дітей юнацтва «Веселка», робота «Макет вантажного автомобіля «Бізон».

Графічний дизайн

(логотипи, шрифтові композиції, емблеми)

І місце

·                        Колективна робота учнів Щасливського навчально-виховного комплексу Бориспільського р-ну, робота «Греція».

 
ІІ місце

·                        Ткаченко Єлизавета, вихованка Будинку  дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль, робота «Логотип «БДЮТ»;

·                        Синєбок Максим, вихованець Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква, робота  «Вигляд з мого вікна».
 
ІІІ місце

·                        Барінова Дана, вихованка Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «Календар «Мотанка»;

·                        Войтовська Альона,  вихованка Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «Сік «Садочок».
 
Заохочувальні  грамоти

·                        Найдич Євгеній, учень Білоцерківської СЗОШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням французької мови.

 
Дизайн меблів
(ескізні проекти або практично виконані об’єкти з кольоровим рішенням)
І місце

·                        Наумович Ольга, вихованка Центру  позашкільної освіти Броварського НВО, робота «Стілець «Мобілочка».

ІІ місце

·                        Зелінська Віталія, учениця Ірпінської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, робота «Мудра сова».

 
ІІІ місце

·                        Зварич Вікторія, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 22 м. Біла Церква, робота «Диван «Розкіш»;
 
·                        Вітков Владислав, учень Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням французької мови.
 
Заохочувальні грамоти

·                        Голота Анна, вихованка Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва  ім. Д. Туптала, макет дитячого ліжка «Казковий сон»;

 
·                        Прокопенко Максим, вихованець Кагарлицького  районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Буфет».
 
Дизайн інтер’єру

(ескізи оформлення приміщень)

ІІ місце

·                        Бровді Ілона, вихованка Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, робота «Вітальня».

·                        Токар Володимир, вихованець Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Місто майбутнього».
 
ІІІ місце
·                        Гальченко Ірина, вихованка Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Інтер’єр дитячої кімнати»;
·                        Кравченко Валерія, вихованка Рокитнянського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Інтер’єр кімнати».
 
Заохочувальні грамоти
·                        Козленко Вікторія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль, робота  «Дизайн-проект вітальні в стилі «Прованс»;
·                        Олексієнко Валерія, вихованка  Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Абажур «Фантазія»;
·                        Глоба Віра, вихованка Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді    м. Переяслав-Хмельницький, робота «Вітрина салону модного вбрання» (диптих);
·                        Прокопенко Вікторія, вихованка Баришівського районного центру позашкільної роботи, робота «Квартира художника в індійському стилі».
 
 
Дизайн верхнього одягу
(ескізи з кольоровим вирішенням)
ІІ місце
·                        Колективна робота вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бровари, робота «Дівчина-Весна» (2елементи).
ІІІ місце
·                        Філатенко Оксана, вихованка Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва ім. Д. Туптала, робота «Дитячий комбінезон «Сонячний зайчик»;
·                        Полотебнова Ксенія,учениця Білоцерківської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18, робота «Весна».
Заохочувальна грамота
·                        Черненко Інна, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква, робота «Енергія сонця»;
 
Дизайн верхнього одягу

(готові вироби)

І місце

·                        Ільченко Юлія, вихованка Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості, робота «Сарафан дівочий «Подоляночка».

ІІ місце

·                        Дзекунова Вікторія, вихованка Броварського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота  «Комплект «Кішки-мишки»;

·                        Індиченко Людмила, Олексієнко Діана, вихованки Центру дитячої та юнацької творчості м. Васильків, робота «Зимовий спогад про літо».
 
ІІІ місце

·                        Антипенко Діана, учениця  Кіровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільського району, робота «Рожева фантазія»;

·                        Вєтрова Світлана, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль, робота «Жовтий піон».
 
Заохочувальні грамоти

·                        Тимко Марія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості

м. Бровари, робота «Прикраси»;
·                        Собчук Ірина, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Чарівна лілея»;
·                        Гриневич Діана, вихованка Обухівського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Який чудовий він – цей одяг для тварин»;
·                        Грицюк Надія, вихованка Володарського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Україна вишивана».
 
Дизайн дитячої іграшки
(м’які  іграшки)
І місце

·                        Торгонська Катерина, вихованка Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг», робота « Заєць Тільда та лялька Катруся».

 
ІІ місце

·                        Назаркіна Оксана, вихованка Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота  «Лось Тимко»;

·                        Сингаєвська Марія, вихованка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Весела корівка».
 
ІІІ місце

·                        Палій Анастасія, вихованка Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», робота «Зайчик-побігайчик».

 
Заохочувальні грамоти

·                        Леміш Анастасія, вихованка  Будинку дитячої та юнацької творчості  м. Бровари, робота «Друзі»;

·                        Черненко Ольга, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва  «Соняшник» м. Біла Церква, робота «Набір іграшок-трансформерів «Совеня»;
·                        Кошель Ліза, вихованка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Кличе нас до себе літо і запрошує лужок»;
·                        Лосіцька  Діана, вихованка Рокитнянського  районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Квітка-душа».
 
Дизайн дитячої іграшки

(розвиваючі іграшки)

І місце

·Аврамич Анжеліка, вихованка Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Переяслав-Хмельницький, робота «Подушечка для пальчиків».

ІІ місце

·Голуб Ольга, вихованка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинського району, робота «Кубик».

ІІІ місце

·Бондарук Анастасія, вихованка Тетіївського районного центру позашкільної освіти, робота «Кубик для братика»;

·Куришко Олександра, вихованка Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №18, робота «Розвиваюча гра».
 
Тетяна Юнцова,  методист

КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» 

Можливо дана інформація на нашому сайті буде для вас цікавою

Коментарі до статті

  • Стандартні
  • ВКонтакті
  • Facebook

Залишити коментар

Підтвердіть, що Ви не бот - виберіть чоловічка з піднятою рукою:

Категорії
Вересень 2014
П В С Ч П С Н
« Сер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисні посилання





”освітній