Увага!

Увага! З метою вшанування 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України Міністерство освіти і науки України надсилає методичні Читати

Похід місцями бойової слави до 70-річчя визволення України

Похід місцями бойової слави до 70-річчя визволення України   28 жовтня 1944 року завершилося остаточне вигнання фашистських окупантів з українських земель. Відтоді минуло вже 70 років, Читати

У кожного покоління своя війна

У кожного покоління своя війна   Дати... Вони відлічують  роки, змушують замислюватися, згадувати та аналізувати. В ході  відзначення 70- річчя  Читати

Юні Броварчани на фестивалі малої авіації України

Юні  Броварчани на фестивалі малої авіації України На території Державного музею авіації та Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни)  відбувся щорічний фестиваль малої Читати

Підтримай Українську армію

Підтримай Українську армію   «Любов до Батьківщини, патріотизм, співчуття й небайдужість є необхідними для кожного, особливо в такий нелегкий для Читати

Музей в дарунок школі

Музей в дарунок школі   Дорога в життя починається зі шкільного порогу. І якою б не була ця дорога – довгою чи короткою, стрімко прямою чи Читати

70-річчю визволення України від німецьких загарбників присвячуємо…

70-річчю визволення України від німецьких загарбників присвячуємо…   Група туристів-краєзнавців, вихованців гуртків «Історичне краєзнавство» та «Джура» Яготинського районного Читати

До уваги керівників позашкільних навчальних закладів!

До уваги керівників позашкільних навчальних закладів! Запрошуємо керівників гуртків позашкільних навчальних закладів до участі у обласному конкурсі на кращий навчально-методичний Читати

До уваги керівників позашкільних навчальних закладів!

До уваги керівників позашкільних навчальних закладів!  27 листопада 2014 року  на базі Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та  технічної творчості  Читати

Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

Всеукраїнський  біологічний  форум учнівської  та  студентської  молоді  «Дотик природи» 20-22 жовтня 2014 року відбувся Всеукраїнський  біологічний  форум  учнівської  та  студентської  молоді  «Дотик Читати

Про підсумки обласного конкурсу фотографій «Неосяжна моя Україно!»

Про  підсумки обласного  конкурсу фотографій «Неосяжна моя Україно!»   Шановні колеги!  Вашій увазі пропонується наказ від 7 жовтня 2014 року № 277 "Про підсумки обласного конкурсу фотографій Читати

Шановні керівники дитячих творчих колективів Київщини!

Шановні керівники дитячих творчих колективів  Київщини! З 28 по 30 листопада 2014 року відбудеться щорічний Всеукраїнський фестиваль дитячих творчих колективів «ЗОЛОТА АНТИЛОПА». Читати

Головна сторінка Надрукувати сторінку Ми ВКонтакті (відділ спортивного туризму) Контакти Написати нам Задати питання онлайн через Skype (8:00-17:00)
Підписка

By signing up, you agree to our Terms of Service and Privacy Policy.

Голосування

Оцінка сайту

Loading ... Loading ...
  • Інформація сайту
    • 8 авторів
    • 861 новин
    • 38 міток
    • 53 коментарів
    • 29 сторінок з коментарями
    • 14 категорій

contador de visitas счетчик посещений
Наш сайт
QR Code - scan to visit our mobile site

Нравится

postheadericon Про проведення обласної виставки-конкурсу промислового дизайну «Арт-факторія»

Переглядів: 88
Інформація

про проведення обласної виставки-конкурсу

промислового дизайну «Арт-факторія»

 

22 січня 2013 року в приміщенні Білоцерківського краєзнавчого музею  відбулося відкриття обласної виставки-конкурсу промислового дизайну «Арт-факторія». Метою проведення заходу є розвиток та популяризація досягнень у галузі промислового дизайну, виявлення юних талантів та обдаровань.
Для участі в конкурсі було подано 195 творчих дитячих робіт у різних мистецьких техніках за наступними номінаціями: «Технічний дизайн», «Графічний дизайн», «Дизайн меблів», «Дизайн інтер’єру», «Дизайн верхнього одягу», «Дизайн дитячої іграшки».
Переважну кількість робіт виставки-конкурсу було представлено в номінаціях «Дизайн верхнього одягу» та «Дизайн дитячої іграшки». Саме ці номінації, за рішенням журі, у зв’язку з різноплановістю представлених робіт були розділені на дві групи. Так, номінація «Дизайн дитячої іграшки» включала розвиваючі іграшки та м’які іграшки, номінація «Дизайн верхнього одягу» – ескізи з кольоровим вирішенням та готові вироби.
Виставкові роботами  вражають колоритом та оригінальністю, спостерігається тенденція до поєднання сучасного бачення із практичним застосуванням.
На думку голови журі виставки-конкурсу Дмитренка Олександра Федоровича, голови Київської обласної організації Національної спілки художників України, цей конкурс є поштовхом для створення дітьми власних цікавих дизайнерських розробок.
У складі журі виставки-конкурсу працювали:
Мілейко Ольга Борисівна, керівник народної образотворчої студії Білоцерківського будинку художньої творчості;
Поліщук Оксана Володимирівна, модельєр-конструктор Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну;
Лук’янчук Оксана Дмитрівна, модельєр-конструктор Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну;
Карлінська Людмила Дмитрівна, завідуюча відділом науково-технічної творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей на юнацтва Київщини»;
За рішенням журі було визначено переможців виставки-конкурсу:
 
Технічний дизайн

(авторські оригінальні розробки зовнішньої форми транспортних засобів: автомобіля, мототехніки, водного, повітряного засобу пересування)

І місце

·                        Красний Сергій, вихованець Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, робота «Повітряний автомобіль майбутнього».
 
ІІ місце

·                        Зелінська Віталія, учениця  Ірпінської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, робота «Тлейлер-всюдихід».

 
ІІІ місце

·                        Ченцова Марія, Ченцова Олена, Савіцький Іван, Бабошина Ксенія, вихованці Станції юних техніків м. Біла Церква, робота «Макет дитячого парку «Пелюстка».

 
Заохочувальні грамоти

·                        Товстенко Назар, вихованець Таращанського районного центру творчості дітей юнацтва «Веселка», робота «Макет вантажного автомобіля «Бізон».

Графічний дизайн

(логотипи, шрифтові композиції, емблеми)

І місце

·                        Колективна робота учнів Щасливського навчально-виховного комплексу Бориспільського р-ну, робота «Греція».

 
ІІ місце

·                        Ткаченко Єлизавета, вихованка Будинку  дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль, робота «Логотип «БДЮТ»;

·                        Синєбок Максим, вихованець Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква, робота  «Вигляд з мого вікна».
 
ІІІ місце

·                        Барінова Дана, вихованка Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «Календар «Мотанка»;

·                        Войтовська Альона,  вихованка Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка», робота «Сік «Садочок».
 
Заохочувальні  грамоти

·                        Найдич Євгеній, учень Білоцерківської СЗОШ І-ІІІ ступенів №13 з поглибленим вивченням французької мови.

 
Дизайн меблів
(ескізні проекти або практично виконані об’єкти з кольоровим рішенням)
І місце

·                        Наумович Ольга, вихованка Центру  позашкільної освіти Броварського НВО, робота «Стілець «Мобілочка».

ІІ місце

·                        Зелінська Віталія, учениця Ірпінської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, робота «Мудра сова».

 
ІІІ місце

·                        Зварич Вікторія, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів № 22 м. Біла Церква, робота «Диван «Розкіш»;
 
·                        Вітков Владислав, учень Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13 з поглибленим вивченням французької мови.
 
Заохочувальні грамоти

·                        Голота Анна, вихованка Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва  ім. Д. Туптала, макет дитячого ліжка «Казковий сон»;

 
·                        Прокопенко Максим, вихованець Кагарлицького  районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Буфет».
 
Дизайн інтер’єру

(ескізи оформлення приміщень)

ІІ місце

·                        Бровді Ілона, вихованка Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості, робота «Вітальня».

·                        Токар Володимир, вихованець Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Місто майбутнього».
 
ІІІ місце
·                        Гальченко Ірина, вихованка Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Інтер’єр дитячої кімнати»;
·                        Кравченко Валерія, вихованка Рокитнянського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Інтер’єр кімнати».
 
Заохочувальні грамоти
·                        Козленко Вікторія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль, робота  «Дизайн-проект вітальні в стилі «Прованс»;
·                        Олексієнко Валерія, вихованка  Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Абажур «Фантазія»;
·                        Глоба Віра, вихованка Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді    м. Переяслав-Хмельницький, робота «Вітрина салону модного вбрання» (диптих);
·                        Прокопенко Вікторія, вихованка Баришівського районного центру позашкільної роботи, робота «Квартира художника в індійському стилі».
 
 
Дизайн верхнього одягу
(ескізи з кольоровим вирішенням)
ІІ місце
·                        Колективна робота вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бровари, робота «Дівчина-Весна» (2елементи).
ІІІ місце
·                        Філатенко Оксана, вихованка Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва ім. Д. Туптала, робота «Дитячий комбінезон «Сонячний зайчик»;
·                        Полотебнова Ксенія,учениця Білоцерківської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18, робота «Весна».
Заохочувальна грамота
·                        Черненко Інна, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» м. Біла Церква, робота «Енергія сонця»;
 
Дизайн верхнього одягу

(готові вироби)

І місце

·                        Ільченко Юлія, вихованка Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості, робота «Сарафан дівочий «Подоляночка».

ІІ місце

·                        Дзекунова Вікторія, вихованка Броварського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота  «Комплект «Кішки-мишки»;

·                        Індиченко Людмила, Олексієнко Діана, вихованки Центру дитячої та юнацької творчості м. Васильків, робота «Зимовий спогад про літо».
 
ІІІ місце

·                        Антипенко Діана, учениця  Кіровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Бориспільського району, робота «Рожева фантазія»;

·                        Вєтрова Світлана, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бориспіль, робота «Жовтий піон».
 
Заохочувальні грамоти

·                        Тимко Марія, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості

м. Бровари, робота «Прикраси»;
·                        Собчук Ірина, вихованка Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Чарівна лілея»;
·                        Гриневич Діана, вихованка Обухівського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Який чудовий він – цей одяг для тварин»;
·                        Грицюк Надія, вихованка Володарського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Україна вишивана».
 
Дизайн дитячої іграшки
(м’які  іграшки)
І місце

·                        Торгонська Катерина, вихованка Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг», робота « Заєць Тільда та лялька Катруся».

 
ІІ місце

·                        Назаркіна Оксана, вихованка Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота  «Лось Тимко»;

·                        Сингаєвська Марія, вихованка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Весела корівка».
 
ІІІ місце

·                        Палій Анастасія, вихованка Вишгородського районного центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт», робота «Зайчик-побігайчик».

 
Заохочувальні грамоти

·                        Леміш Анастасія, вихованка  Будинку дитячої та юнацької творчості  м. Бровари, робота «Друзі»;

·                        Черненко Ольга, вихованка Центру творчості дітей та юнацтва  «Соняшник» м. Біла Церква, робота «Набір іграшок-трансформерів «Совеня»;
·                        Кошель Ліза, вихованка Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Кличе нас до себе літо і запрошує лужок»;
·                        Лосіцька  Діана, вихованка Рокитнянського  районного центру дитячої та юнацької творчості, робота «Квітка-душа».
 
Дизайн дитячої іграшки

(розвиваючі іграшки)

І місце

·Аврамич Анжеліка, вихованка Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Переяслав-Хмельницький, робота «Подушечка для пальчиків».

ІІ місце

·Голуб Ольга, вихованка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинського району, робота «Кубик».

ІІІ місце

·Бондарук Анастасія, вихованка Тетіївського районного центру позашкільної освіти, робота «Кубик для братика»;

·Куришко Олександра, вихованка Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №18, робота «Розвиваюча гра».
 
Тетяна Юнцова,  методист

КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» 

Можливо дана інформація на нашому сайті буде для вас цікавою

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити коментар

Підтвердіть, що Ви не бот - виберіть чоловічка з піднятою рукою:


English Deutsch Russian
Що таке RSS Новини КЗКОР ЦТДЮК 
на вашому комп'ютері 
(завантажити програму)

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ
ФОРУМ
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Категорії
Жовтень 2014
П В С Ч П С Н
« Вер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Корисні посилання





”освітній

Перемкнути на мобільну версію сайту