«

»

Січ 12 2018

Print this Запис

Активна молодь знову разом

12 січня  2018 року у Яготинському РБДЮТ відбувся навчальний збір районної ради дітей Яготинщини з теми «Використання тренінгових технологій під час роботи з дітьми- лідерами. Проведення навчально – тренінгових занять».

На початку тренінгу Яна Миколаївна Богомаз, координатор районної ради дітей Яготинщини, ознайомила присутніх з планом роботи на 2018 рік та провела короткий аналіз роботи за минулий рік. Далі розпочалося  саме тренінгове заняття, яке првели вихованки гуртка «Основи учнівського самоврядування» Євгенія Кожура, Вікторія Лушня та Валерія Бурдак. Під час заходу лідери виконували різноманітні завдання, серед них і вправи на знайомство, і робота в групах під час плейбек-театру, індивідуальні завдання.

Учасники тренінгу отримали змогу не лише проявити лідерські здібності, а й продемонструвати свої знання, інтуїцію та вміння виступати перед великою аудиторією.

Загальним підсумком проходження тренінгових вправ стало розуміння його учасниками, що лідерство – це активна позиція особи, яка прагне кращого майбутнього.

  

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/aktyvna-molod-znovu-razom/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image