«

»

Гру 05 2017

Print this Запис

Благодійна акція «У колі друзів»

 

Вже стало традицією кожного року у грудні місяці проводити благодійні акції для дітей з особливими потребами. Так і цього року у Вишнівській міській раді при підтримці Дитячої громадської організації «Капітошка» та Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, відбулася благодійна акція «У колі друзів». Хто, як не ці діти, потребують нашої підтримки, нашого захисту та нашої уваги… Та більш за все, вони потребують, щоб поруч з ними були завжди добрі та чуйні люди.

Тому, саме в цей день діти зустрілись з аніматорами – казковими героями улюблених казок та мультфільмів, вони мали змогу долучитися до виготовлення новорічних прикрас з паперу. А вихованки вокальної студії «Сузір’я», Бойко Олександра та Решетняк Софія, Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, під керівництвом Бігун Олени Віталіївни подарував діткам чудові пісні.

Ну, і яке свято без «смачних» подарунків? В кінці всього дійства дітей потішили смаколиками. Але найголовніше – «У колі друзів» викликав на обличчях дітей веселі, щирі посмішки, які стали найвищою нагородою за проведення благодійного свята!

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/blagodijjna-akciya-u-koli-druziv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image