«

»

Кві 12 2019

Print this Запис

День авіації і космонавтики у Яготинському РБДЮТ

«Історія розвитку ракетобудування та космонавтики» –  виховний захід під такою назвою відбувся в Яготинському районному будинку дитячої та юнацької творчості 12 квітня,  коли  весь світ відзначає День авіації і космонавтики.

Керівник авіамодельного гуртка Миколаєнко Анатолій Олександрович  розповів про грандіозні досягненнями  людства, що зуміло вийти у відкритий космос, висадити свій десант на Місяці, побачити інші світи, відправити в космічний простір десятки чудо-апаратів, які виконують роль очей і вух на орбітах далеких планет і на безкрайніх марсіанських рівнинах.

    Із захопленням майбутні підкорювачі повітряного простору познайомились із конструкцією, призначенням, принципом роботи та особливостями запуску моделі-копії ракети «ГИРД-9».

         Ракетомоделювання – один з актуальних та найцікавіших видів сучасної дитячої науково-технічної творчості – так захопило вихованців гуртка, що вони виявили бажання власноруч виготовити моделі ракет, парашути з доступних матеріалів, вивчити технологічні прийоми та варіанти виготовлення окремих деталей моделей.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/den-aviacii-i-kosmonavtyky-u-yagotynskomu-rbdyut/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image