«

»

Лис 26 2018

Print this Запис

День пам’яті жертв голодоморів на Броварщині

   Вихованці гуртків Комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді»  краєзнавчого спрямування, вшанували пам’ять жертв голодомору в Україні.

В гуртках до Дня пам’яті жертв Голодомору пройшли майстер-класи з виготовлення свічок пам’яті. Під час майстер-класу діти дізналися історію свічки, її роль і місце  у традиційній культурі українців,  побачили, з яких матеріалів виготовляється свічка, а також дізналися  про традицію вшанування пам`яті мільйонів українців, знищених в роки Голодомору та власноруч змогли виготовити свічку.

Завдяки майстер-класу всі діти змогли долучитися до Загальноукраїнської акції «Запали свічку» і у День пам’яті жертв голодоморів, у 4-ту суботу листопада кожен в себе вдома запалив, виготовлену власноруч, Свічу Памяті.

Традиційно о 16.00, цього дня, вшановують хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час геноциду українського народу у 1932-1933 роках   та встановлюють запалену свічку на підвіконня у своїй оселі.

Мета акції – об’єднати українців усього світу та іноземних громадян задля пам’яті про один із найбільших злочинів в історії людства ХХ століття.

Наш найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх, хто не дожив, не долюбив, пам’ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути. Хай же пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/den-pamyati-zhertv-golodomoriv-na-brovarschyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

four × one =

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image