«

»

Вер 13 2018

Print this Запис

День позитиву «Якщо будеш посміхатись, всі мрії будуть збуватись!»

Сонячний настрій залежить не тільки від погоди, а й від посмішок людей, хороших вчинків, добрих справ, приємних випадків. Кожна людина може сяяти, як сонце, та дарувати тепло і радість оточуючим.

Саме у перші осінні сонячні дні для вихованців гуртків Іванківського районного ЦДЮТ практичним психологом Олександрою Шаповаловою  були проведені різноманітні ігри-вправи для покращення настрою та дружнього мікроклімату у дитячому середовищі.

Із цікавістю діти прикрашали «осінніми» листочками «Дерево життя» із  назвами  життєвих цінностей; на сонячних промінчиках писали слова та вирази, від яких на душі стає тепліше, які можуть змусити посміхнутися; аналізували їх та розповідали про сьогоднішній настрій, поміщаючи  його у відповідний «будиночок смайлика»,  давали  інтерв’ю «Що для вас є радість?».

Також, передаючи по колу клубочок, утворили «павутинку дружби» та  бажали один одному здоров’я, радості, щастя, успіхів.

Атмосфера була наповнена усмішками, позитивними емоціями, хорошим настроєм,  тож у закладі розквітла «Галявина Позитиву».

А щоб веселий сонячний настрій не покидав протягом року, кожний учасник взяв собі «частинку» гарного настрою з «Галявини Позитиву».

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/den-pozytyvu-yakscho-budesh-posmihatys-vsi-mrii-budut-zbuvatys/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image