«

»

Чер 04 2018

Print this Запис

День захисту дітей на Згурівщині

У  перший день літа  відбулося  прекрасне свято дитячої радості та одвічної надії, коли діти ростуть щасливими, радісними, прославляючи свої родини і рідний край. Особливо гарно та радісно відзначили сьогодні цей день на Згурівщині. Всі бажаючі – і діти, і дорослі мали змогу не просто відпочити, а зробити це активно і весело, поринувши в казкову подорож країною дитинства “Сяйте усмішки сонцем зігріті, миру і щастя всім дітям”.

А розгулятися і справді було  і де, і кому, адже на захід зібралося понад 300 дітей із усіх куточків Згурівського краю. Розпочалося святкування з розважальної програми на танцмайданчику в центрі смт. Згурівка, в ході свята – нагородження переможців конкурсів та святкова програма “З Україною в серці!”. Також в програмі  заходу були проведені:  бампер-футбол; діяли  атракціони  гірка-батут “Піратський корабель” та  батут із захисною сіткою для малечі;   виставка декоративно-ужиткового вжиткового та образотворчого мистецтва ” Ставимо край, де родилися ми!”, майстер-класи: “Квітуча Згурівщина”, “Лялька мотанка”, “Домашні обереги долі і добра!”, “Оригамі”; квест для дітей “Я – маю право!”;  арт-проекти: “Намалюй посмішку!”, “Дерево дитячих мрій Згурівщини!”; книжкова виставка “Книга в літо!”; танцювальний батл “Усміхніться всім довкола!”; вулична акція “Міняю кульку на віршик”; спортивні змагання “Сміливі та дужі”; турнір з настільного тенісу; стрільба з пневматичної гвинтівки; змагання з шашок та шахів. І звичайно ж, свято морозива.

Завдяки організаторам заходу (педагогічному  колективу БДЮТ, відділу освіти)  та підтримці з боку райдержадміністрації і райради свято вдалося напрочуд радісним, сповненим добра, усмішок, позитивних емоцій та надзвичайно гарного настрою. Але ж по іншому і бути не могло, адже це СВЯТО ДІТЕЙ!!!

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/den-zahystu-ditejj-na-zgurivschyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ten − six =

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image