«

»

Гру 12 2018

Print this Запис

До уваги директорів закладів позашкільної освіти

З 21 грудня 2018 року по 20 січня 2019 року Івано-Франківський обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді проводить виставку-конкурс саморобних новорічних ялинок «Техноялинка» (колективна робота за специфікою гуртків) та інтернет-аукціон з продажу даних робіт. Виручені кошти підуть на придбання матеріалів та інструментів для конкретного гуртка – автора роботи.

Для участі у виставці-конкурсі необхідно до 18 грудня 2018 року представити фотографії експонатів на нейтральному фоні та у вигідному ракурсі з коротким описом (назва виробу, розмір, використані матеріали, назва гуртка, контактний телефон керівника гуртка, початкова ціна) на електронну адресу: ifocntt@ukr.net.

Роботи повинні підкреслювати специфіку технічного чи природничого гуртка (наприклад, «ялинка юного техніка», «юного радіолюбителя», «юного автомобіліста», «інженера», «хіміка», «програміста», «столяра» і т.д.) Розмір експонату – до 50 см.

Додаткова інформація за тел.: 068-224-43-34 (Кодря Віталій Вікторович), 098-881-24-50 (Скорохода Інна Михайлівна).

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/do-uvagy-dyrektoriv-zakladiv-pozashkilnoi-osvity-4/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image