«

»

Лип 14 2018

Print this Запис

ДРУГИЙ ТИЖДЕНЬ ТАБОРУВАННЯ ТА ЗМАГАНЬ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРИ «ДЖУРА» – 2018: НАДДНІПРЯНСЬКА СІЧ»

09 липня  відбулися фінали конкурсів «Ватра» та «Перетягування линви». Вітаємо переможців та призерів цих змагань:

у  конкурсі «Ватра»

І місце –     рій «Хотинські козаки» Чернігівська область

ІІ місце –    рій «Торські козаки» Донецька область

ІІІ місце –   рій «Безстрашні мурахи» Харківська область

у конкурсі «Перетягування линви»

І місце –     рій «Меч Арея» м. Київ

ІІ місце –    рій «Характерники» Полтавська область

ІІІ місце –   рій «Торські козаки» Донецька область

Зміст виховних гутірок та інтелектуальних ігор цього дня було присвячено темі «100-річчя Української революції 1917-1921». Зокрема, юні джури прослухали лекцію від представника Інституту Українознавства Сергія Губського та разом із старшиною, виховниками табору опановували  настільну дитячу інтелектуальну гру «Українська революція 1917-1921», розроблену Українським інститутом національної пам’яті.


10 липня джури змагалися за перемогу у найважливіших конкурсах гри: «Впоряд» та «Рятівник». Переможцями та призерами стали такі рої:

у  конкурсі «Впоряд»

І місце –     рій «Характерники» Полтавська область

ІІ місце –    рій «Нічна варта» Київська область

ІІІ місце –   рій «Тустань» Львівська область

у конкурсі «Рятівник»

І місце –     рій «Нічна варта» Київська область

ІІ місце –    рій «Мошногірські яструби» Черкаська область

ІІІ місце –   рій «Морські соколи» Тернопільська область

 

 

Організатори ІІІ етапу гри «Сокіл» («Джура») висловлюють подяку представникам Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України за організацію та облаштування дистанції конкурсу «Рятівник» та забезпечення високого рівня суддівства.

 

 

Також цього дня у табір «Джура-2018: Наддніпрянська Січ» завітали інструктори Національної гвардії України та провели для юних джур низку різноманітних майстер-класів та військово-прикладних тренувань.  Відвідав юних джур і міський голова Переяслава Костін Тарас Юрійович.

 

 

 

 

 

 

 

 

Увечері відбулися зустріч дітей з воїнами-учасниками АТО – суддями конкурсів «Воряд» та «Лава на лаву», перегляд повнометражного документального фільму Леоніда Кантера та Івана Яснія «Добровольці Божої чоти». Це фільм про захисників Донецького аеропорту та  історію творення нової української армії. У фільмі знімалися воїни ДУК, використані пісні гурту «Кому вниз» та Олексія Бика.

 

11 липня увесь табір «Наддніпрянська Січ» майже на цілий день переїхав до Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України (Бориспільський район Київської області). Юні джури перейшли у розпорядження інструкторів – нацгвардійців, які провели для них екскурсію територією центру та такі серйозні військово-прикладні вишколи як тактичні дії у складі підрозділів, проходження смуги психологічної готовності та згуртованості команд, виконання практичних вправ-стрільб із автомата на військовому стрільбищі тощо. Більше інформації, фото- та відеоматеріалів розміщено на сайті Національної гвардії України за посиланням: http://ngu.gov.ua/ua/news/yak-vidbuvalasya-yunacka-gra-sokil-dzhura-pid-krylom-gvardiyi-pid-kyyevom-video 

12 липня відбулися інтелектуальний історичний конкурс «Відун» та козацька боротьба роїв «Лава на лаву». Суддями визначено наступних переможців:

у  конкурсі «Відун»

І місце –     рій «Характерники» Полтавська область

ІІ місце –    рій «Гірські леви» Івано-Франківська область

ІІІ місце –   рій «Стара фортеця» Сумська область

 

 

 

 

 

 

 

 

у конкурсі «Лава на лаву»

І місце –     рій «Козацький цвіт» Волинська область

ІІ місце –    рій «Характерники» Полтавська область

ІІІ місце –   рій «Імені Миколи Карнаухова» Рівненська область

Також оголошено переможців та призерів конкурсу Звітів «Добре діло»:

І місце –     рій «Торські козаки» Донецька область

ІІ місце –    рій «Мошногірські яструби» Черкаська область

ІІІ місце –   рій «Нічна варта» Київська область

До табору завітали представники Військово-спортивного клубу «Полігон-Альфа», які забезпечили проведення військово-спортивних вишколів «Теренова гра» з використанням лазертагу та керування різними моделями квадрокоптерів.

Під час вечірньої гутірки та ватри представники Молодіжного Націоналістичного  конгресу презентували інформацію про свою діяльність. Відбулися також вибори джур до складу Самоврядування та отамана табору «Джура-2018: Наддніпрянська Січ».

13 липня – День самоврядування юних джур, коли новообрані отаман та старшина керували усім життям табору «Надддніпрянська Січ». Писар табору Володимир Полонський: «Це день, коли тепло й іскри фінальної ватри створили відповідну атмосферу для творчих звітів таборовиків про свої два тижні тут. Два тижні! Коли вони встигли промайнути??  Завершальна Ватра згоріла під спів, козацькі мотиви та дотепний юнацький гумор».

   

Ранкова гутірка 14 липня розпочалася з презентації художньо-документальної повісті «Ти зробив усе, що зміг», автором якої є Леся     Орляк – мати загиблого захисника України.  

Це книга про Олександра Орляка – командира 2-го протитанкового артилерійського взводу протитанкової батареї 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, нагородженого посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Тут відображено реальні події, які переживала Україна з початком російської агресії 2014 року. Кожен учасник гри «Джура» отримав примірник згаданої книги.

 

 

 

 

 

 

 

 

Потім джури вирушили на екскурсію до Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпря́нщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ввечері відбудуться підведення підсумків конкурсу «Таборування», урочисте закриття табору «Джура-2018: Наддніпрянська Січ» та етновечірка.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/drugyy-tyzhden-taboruvannya-ta-zmagan-iii-etapu-vseukrainskoi-gry-dzhura-2018-naddnipryanska-sich/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

19 − 2 =

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image