«

»

Кві 15 2019

Print this Запис

«Дивосвіт» зустрічає лідерів

Учнівське самоврядування – невід’ємна частина громадського самоврядування, що забезпечує захист прав і інтересів учнів, й їхню участь в управлінні закладом загальної середньої освіти.

З метою обміну досвідом на базі Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбулась творча зустріч представників рад учнівського самоврядування з Вишгорода та Ірпеня.

Зібрались лідери з активною громадянською позицією, які прагнуть розширити свій кругозір, уявлення про навколишній світ, які бажають отримати нові знання та навички, розкрити та реалізувати власні таланти й здібності, поділитися набутим особистим досвідом – як ведеться цілеспрямована робота з розвитку шкільного самоврядування у містах Вишгород та Ірпінь.

Президенти та їх заступники спілкувалися про діяльність самоврядування у школах, обговорювали можливості навчання та обміну досвідом. А також координатор Вишгородської районної ради учнівського самоврядування «Up Town» Олександр Андріяш для лідерів учнівської молоді провів навчальну гру, яка проходила  з веселим та позитивним настроєм, а також показала високий рівень креативних та організаторських здібностей очільників шкільного самоврядування.

Підсумком творчої зустрічі стала дружба та зміцнення зусиль по організації учнівського самоврядування на місцях, дієвої атмосфери для самопізнання, самовиховання, самовдосконалення кожної особистості в процесі взаємодії.

Чекаємо нових зустрічей і плідної співпраці у майбутньому.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/dyvosvit-zustrichae-lideriv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image