«

»

Тра 16 2018

Print this Запис

Екскурсія до Музею національної архітектури та побуту України

15 травня вихованці гуртка «Юний мандрівник» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працює на базі Великодимерського НВО (керівник Ляхор І.В.) здійснили екскурсійну подорож до Музею національної архітектури та побуту України, розташованого в с. Пирогово неподалік від Києва.

Пирогово – це неповторний музей під відкритим небом, який зосередив і відтворив на своїй території споруди та етнографічні експонати різних областей України. Юні мандрівники відвідали старовинні хати-мазанки, що наповнені зразками предметів побуту, одягом, іконами тих часів. Учасники екскурсії немов поринули на кілька століть назад у минуле українського села.

Одним словом, Пирогово – це надзвичайно цікаве, чарівне і захоплююче місце, де серед архітектурних пам’яток літають бджоли, цвітуть і пахнуть сади, пасуться коні та інша худоба, і ти поринаєш у побут українського села. Щоб обійти весь музей і все побачити – одного дня не вистачить. Тож сюди хочеться повертатися знову і знову, щоб відкривати  для себе історію рідного краю та України.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/ekskursiya-do-muzeyu-nacionalnoi-arhitektury-ta-pobutu-ukrainy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image