«

»

Кві 05 2016

Print this Запис

«ФАВОРИТ» У  МІСТІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ!

З 1 по 3 квітня 2016 року в м. Івано-Франківськ пройшов  IV Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль-конкурс «САМОЦВІТИ».

Організатори фестивалю – Громадська організація «Арт-центр «Антре»

За підтримкою творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки, Громадської організації  «РАЗОМ».

До участі в програмі  Всеукраїнського вокально-хореографічного фестивалю – конкурсу «Самоцвіти» були запрошені українські  дитячі, юнацькі та дорослі творчі колективи, а також індивідуальні виконавці.

Фестиваль-конкурс проводився з метою популяризації традиційної культурної спадщини, зміцнення  контактів і культурних зв’язків, обмін знаннями, культурними та народними традиціями, особливостями, досвідом, розширення світогляду.

Організатори фестивалю робили особливий акцент на молодь і на залучення юнаків та дівчат до співпраці зі всієї України, розуміючи, що саме в їхніх руках наше майбутнє.

Боротьба була дуже запеклою. Адже у конкурсі брали участь переважно зразкові, заслужені та академічні  ансамблі України.

325 яскравих виступів були представлені на розгляд журі. Найкращих 22 номери змогли переглянути глядачі на Гала-концерті 3 квітня.

У номінації вокально-хореографічний жанр виступав хореографічний колектив «Фаворит» ЦТДЮ м. Ірпеня, художнім керівником якого є Олена Михайлівна Дорошенко і виборов почесне  ІІІ  місце.

На розгляд журі були представлені дві вокально-хореографічні композиції: «Сниться сон», який не залишив байдужими ні глядачів, ні журі, та  «Зозуля», який  був  представлений  на заключному Гала-концерті. 

Однак,  подібні заходи потребують чимало затрат на переїзди, костюми та інше, тому поїздка на конкурс стала можливою за підтримки Гостомельського селищного голови Прилипка Юрія Ілліча, який по-батьківськи намагається у будь-який спосіб допомагати  юним талантам реалізувати  дитячі мрії.

Запрошуємо бажаючих діток до хореографічного гуртка «Фаворит» Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня.

ф ш ю e image

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/favoryt-u-misti-ivano-frankivsku/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image