«

»

Бер 20 2015

Print this Запис

І знову – перемога!

1328859520_site-web-1_iЦеремонія нагородження

Web-сайт Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» знову визнано кращим в Україні серед сайтів позашкільних навчальних закладів!

У лютому – березні 2015 року відбувся V Всеукраїнський конкурс  на кращий веб-сайт закладу освіти, який проводився Інтернет Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України.

За підсумками конкурсу веб-ресурс Центру творчості дітей та юнацтва Київщини визнано переможцем у двох номінаціях: «Web-сайти позашкільних навчальних закладів» та «Вебометричний рейтинг».  

До речі, це вже друга поспіль перемога на всеукраїнському рівні: у  грудні 2014 року сайт закладу виборов I місце у Всеукраїнському конкурсі  веб-сайтів позашкільних навчальних закладів у номінації «Web-сайт обласного позашкільного навчального закладу».

Вітаємо колектив Центру творчості з перемогою!

Бажаємо нових досягнень і цікавих ідей. 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/i-znovu-peremoga-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image