«

»

Лют 28 2019

Print this Запис

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019»

   Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 23.11.2018 № 351 «Про проведення І (районного, міського) та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019», підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019» (далі – конкурс).

  У конкурсі взяли участь 26 керівників гуртків із закладів позашкільної освіти Баришівського, Бородянського, Броварського, Іванківського, Києво-Святошенського, Миронівського, Рокитнянського, Сквирського, Фастівського, Яготинського районів та міст Біла Церква, Бориспіль, Васильків, Ірпінь, Переяслав-Хмельницька.

      За підсумками роботи журі переможцями конкурсу визначено:

Номінація «Керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму» (аграрний: рослинницький та тваринницький профілі)

       І місце:

 Красніков Костянтин Петрович – керівник гуртка  Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;

      ІІ місце:

 Павліченко Людмила Миколаївна – керівник  гуртка Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради;

      ІІІ місце:

 Ткаченко Ірина Павлівна – керівник гуртка  Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості;

Номінація «Керівник гуртків та секцій дослідницько-експериментального напряму» (наукові відділення «Науки про Землю» (секції «Географія та ландшафтознавство», «Геологія, геохімія та мінералогія», «Кліматологія та метеорологія», «Гідрологія»)

        І місце:

Довгань Андрій Іванович – керівник гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності у галузі географії» Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».

Номінація «Керівники гуртків туристко-краєзнавчого напряму» (туристко-краєзнавчий та туристко – спортивні профілі)

          І місце:

Палатна Оксана Миколаївна – керівник гуртка Переяслав-Хмельницької міської Станції юних туристів;

Рахуба Тетяна Георгіївна – керівник гуртка Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства молоді;

           ІІ місце:

         Чернійчук Василина Василівна – керівник гуртка Комунального закладу Броварської районної ради  «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді»;

         ІІІ місце:

         Гаращенко Андрій Вікторович – керівник гуртка Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія» Баришівської районної ради;

         Вовчок Алла Андріївна – керівник гуртка Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва;

    Умаров  Олег Борисович – керівник гуртка Комунального закладу Миронівської районної ради «Миронівський районний центр дитячої та юнацької творчості»;

Номінація «Керівники гуртків військово-патріотичного напряму»

       І місце:

Войтенко Андрій Леонідович – керівник гуртка Фастівського районного еколого-етнографічного центру;

     ІІ місце

Ситник Тетяна Володимирівна – керівник гуртка Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» Білоцерківської міської ради.

     ІІІ місце

Петриченко Олег Миколайович – керівник гуртка Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг».

Номінація «Керівник гуртка художньо-естетичного напряму» (образотворче мистецтво)

         І місце:

 Бєла Вікторія Леонідівна – керівник народної студії образотворчого мистецтва Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»;

        ІІ місце:

Виноградов Максим Олександрович – керівник гуртка Комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості;

Нешпор Марина Олександрівна – керівник гуртка художньо-естетичного напряму Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості;  

        ІІІ місце:

Юрківська Анжела Володимирівна – керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району;

Поліщук Тетяна Іванівна – керівник гуртка Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг»;

Ярошенко Людмила Анатоліївна – керівник гуртка «Кольоровий світ» Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості.

        Вітаємо переможців та бажаємо перемоги на Всеукраїнському етапі конкурсу.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/ii-oblasnyjj-etap-vseukrainskogo-konkursu-majjsternosti-pedagogichnyh-pracivnykiv-pozashkilnyh-navchalnyh-zakladiv-dzherelo-tvorchosti-u-nominacii-kerivnyk-gurtka-2019/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

three × 2 =

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image