«

»

Тра 15 2018

Print this Запис

Із щасливими долоньками на шляху до успіху!

Для вихованців Центру творчості дітей та юнацтва Київщини надовго запам’ятається день – 14 травня. Саме під час щорічного звітного концерту творчих колективів відбулась феєрична церемонія нагородження «Щасливі долоньки!», де кожна дитина відчула себе зіркою світового масштабу та отримала визнання за свої неймовірні творчі успіхи!

Цього дня усі червоні доріжки світу зняли капелюха перед червоною доріжкою Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, адже на сцені Київського обласного академічного музично-драматичного театру імені П. К. Саксаганського кожен творчий колектив отримав свою спеціальну нагороду – пам’ятну статуетку «Щасливі долоньки». Головною інтригою ж свята було – хто ж отримає найщасливішу долоньку? А вручили її тим, хто щодня, щогодини плекає паростки дитячих талантів – батькам. Тамара Нестерук, директор Центру творчості, щиро подякувала усім батькам за незмінну підтримку і пообіцяла допомагати їм розфарбовувати життя дітей у найяскравіші кольори. Традиційно на заході випускникам гуртків були вручені свідоцтва про позашкільну освіту.

І не тільки вихованці гуртків отримали свої заслужені нагороди. Подяками та Грамотами Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління були нагороджені педагогічні працівники Центру творчості дітей та юнацтва Київщини.

Родзинкою нашого дійства була команда мімів, вихованців зразкової театральної студії «Живе слово», які впродовж усього свята робили феєричною та легкою атмосферу як на сцені, так і серед глядачів.

Яскравий концерт, сучасні та класичні театральні постановки, безліч здобутків і перемог – свідчення того, що наші діти працьовиті й талановиті своєю душею, а їх досягнення – це титанічна праця педагогів, батьків та всіх, хто підтримує прагнення до творчого зросту. 

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/iz-schaslyvymy-dolonkamy-na-shlyahu-do-uspihu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image