«

»

Кві 13 2018

Print this Запис

Районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Світ у вишгородських барвах»

11 квітня у Вишгородському районному Центрі художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» відбулася щорічна районна конференція юних краєзнавців «Світ у Вишгородських барвах».
Уже десятий рік поспіль у квітні юні краєзнавці та музеєзнавці Вишгородщини збираються в «Дивосвіті», аби поділитися результатами своїх досліджень, експедицій, матеріалами, що експонуються у шкільних музеях.

Тема конференції цьогоріч звучала так: «Пишаюсь краєм я своїм, його людьми, його ділами…». Представники шкільних музеїв Новопетрівської, Старопетрівської, Демидівської, Гаврилівської шкіл та Димерської і Вишгородської гімназій розповідали про майстрів різних ремесел – своїх земляків, бабусь та дідусів, про митців, якими пишається їхнє рідне село, місто, район.

Чудовими віршами вишгородської народної майстрині Ольги Дяченко розпочали конференцію учениці Вишгородської ЗОШ №1:

Чужі краї, привабливі, квітучі,

Когось заманить неземна краса.

Біжу у снах я на дніпровські кручі,

Бо там – найвищі в світі небеса…

Учнівські делегації з 15 закладів освіти Вишгородського району зібралися у залі «Дивосвіту». Організатором заходу є Вишгородський Центр творчості «Дивосвіт», методист Наталія Сахарова.

На конференцію завітали заступник голови Вишгородської районної ради Марина Ганіцька, президент Благодійного фонду Св.Ольги Володимир Малишев, який вручив юним краєзнавцям солодкі дарунки від мера Вишгорода з нагоди ювілейної дати проведення цього заходу.

Учасники та гості конференції мали змогу переглянути виставкову експозицію, на якій були представлені роботи народних майстрів Вишгородщини. Тож ювілейна конференція юних краєзнавців «Світ у Вишгородських барвах» стала дійсно цікавою і змістовною подією в культурному житті шкільної молоді Вишгородщини.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/konferenciya-yunyh-kraeznavciv-vyshgorodschyny-svit-u-vyshgorodskyh-barvah/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image