«

»

Лис 01 2018

Print this Запис

КВК «Обери майбутнє»

    Вибір професії – це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов’язане, займає  більшу половину  життя людини. Знайти себе в світі професій – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше – не схибити.

   З цією метою для учнів організовуються та проводяться різноманітні форми профорієнтаційної роботи. Серед інших найулюбленішим заходом для старшокласників закладів загальної середньої освіти Обухівського району залишається  КВК «Обери майбутнє».

   В цьому році відбірковий етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу у формі КВК  проходив 30  жовтня 2018 року в приміщенні  Обухівського районного центру культури та дозвілля. Захід проводили Обухівська міськрайонна філія обласного центру зайнятості, відділ освіти Обухівської РДА та Обухівський районний центр творчості  дітей та юнацтва.

  В змаганні брали участь команди Української  СЗОШ І-ІІІ ступенів №1 «Мир,спорт, рок-н-рол!», Великодмитровицької  ЗОШ І-ІІІ ступенів «Стеля», Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. «Семенівський квартал», Старобезрадичівської ЗОШ І-ІІІ ст. «Розбишаки з великої дороги», Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. «За покликом серця» та Копачівського НВК «Блискавка».

   З вітальним  словом до учасників звернулась Троян Меркушева-Антоніна Олексіївна, керівник гуртка Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва, художник-стиліст, яка очолила компетентне журі, членами якого були  Дудар Н.В. – профконсультант Обухівської міськрайонної філії обласного  центру зайнятості, Шляхова О.Г. – головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї районної державної адміністрації, Давітідзе П.Г. – приватний підприємець, депутат виконавчого комітету  Обухівської міської ради, Чекараміт С.А. – капітан команди КВК м. Обухова  «Жим льожа».

   Захід розпочався з конкурсу «Візитівка» учнівських команд. Відчувалось, що в цьому році команди дуже добре підготувались, кожна презентувала цікаві тематичні виступи та злагоджену командну роботу. Учасники намагались донести до глядачів важливість правильного вибору професії для майбутнього кожного особисто і майбутнього країни  в цілому.

  Вболівальники активно підтримували свої команди, які вражали присутніх дотепним  гумором, запальними піснями і танцями. Протягом гри учасники докладали максимальні зусилля, щоб вибороти перемогу.

    За підсумками усіх конкурсів третє місце дісталось команді «Блискавка» Копачівського НВК, друге  місце виборола команда «Семенівський квартал» Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст., а переможцями відбіркового туру стала команда «За покликом серця» Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., яка буде представляти Обухівський район в обласному профорієнтаційному заході «Обери майбутнє».

    Глядачі вітали команди гучними оплесками, дякували за подаровані позитивні емоції та хороший настрій.  На завершення учасники зробили спільне фото.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/kvk-obery-majjbutne/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image