«

»

Тра 16 2018

Print this Запис

Мандрівка до Чернівців

Вихованці гуртка «Юний мандрівник» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», учні Літківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М.П.Стельмаха, 13-15 травня відвідали величне та стародавнє місто – Чернівці.

Упродовж віків Чернівці сформувались як місто з унікальною різностильовою архітектурою, багатою культурною спадщиною і толерантною атмосферою. Це місто входить до 5-ки найкрасивіших міст України.

Екскурсія для учнів розпочалася у найстарішій частині Чернівців – на Турецькій площі, а потім продовжилась на площі Святого Хреста, звідки бере початок австрійська історія міста. Учасники екскурсії прогулялися єдиною пішохідною вулицею Ольги Кобилянської, відвідали Чернівецький університет – колишню Резиденцію митрополитів Буковини й Далмації, Театральну площу.

Не дивлячись на те, що під час екскурсії розпочався весняний дощ, юні туристи познайомилися також із особливостями архітектури Буковини у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту.

Екскурсія була дуже насиченою, пізнавальною і сподобалась гуртківцям, діти зарядилися позитивними емоціями та збагатилися новими знаннями про України.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/mandrivka-do-chernivciv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image