«

»

Лют 25 2019

Print this Запис

На Сквирщині продовжується підготовка до районного етапу гри «Джура»

22 лютого 2019 року згідно з планом роботи відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в актовій залі Сквирського Центру творчості відбулося навчально-методичне консультування педагогів, відповідальних за підготовку роїв до участі у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») на тему «Військово-патріотичне виховання старшокласників у контексті положень «Нової української школи» для вчителів курсу захист Вітчизни, фізична культура та керівників гуртків «Джура».

На засіданні були розглянуті наступні питання та надані відповідні рекомендації:

  • про нормативно-правове забезпечення організації та проведення І (районного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)ознайомила присутніх Л.Котяй, методист РМК.
  • про особливості організації та проведення конкурсних випробувань у рамках районного етапу Гри «Джура» розповіла І.Майорко, методист РЦДЮТ.
  • про підготовку роїв до участі у конкурсі строю та пісні «Впоряд» у рамках районного етапу Гри «Джура» проконсультував С.Ткаченко, методист РМК.
  • про підготовку роїв до участі у конкурсному випробуванні «Смуга перешкод» у рамках районного етапу Гри «Джура» проконсультував Є.Кротович, керівник гуртків РЦДЮТ.
  • про підготовку шкільних команд до участі у районних змаганнях з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської молоді розповів О.Заєць, керівник туристичних гуртків РЦДЮТ.

Також педагоги отримали практичні кейси з підготовки команд до участі у конкурсі строю та пісні «Впоряд».

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/na-skvyrschyni-prodovzhuetsya-pidgotovka-do-rajjonnogo-etapu-gry-dzhura/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

four × 1 =

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image