«

»

Лис 05 2018

Print this Запис

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА В МИКОЛАЄВІ

Співпраця між вчителями предмета «Захист Вітчизни» Центру ВПВ і ДП «Звитяга» та викладачами військової кафедри Миколаївського національного університету ім. Василя Сухомлинського була розпочата ще у 2016 році.

У період з 28 по 31 жовтня 2018 року вчителі Центру «Звитяга» брали участь у роботі Всеукраїнського науково – практичного семінару на базі військової кафедри університету. Вчителі м. Білої Церкви зустрілися з автором підручника для 10-го класу «Захист Вітчизни (рівень стандарту, «Основи медичних знань») кандидатом педагогічних наук Лелекою Віталієм Миколайовичем. У ході семінару для вчителів предмета «Захист Вітчизни» були проведені практичні заняття за темами: «Методика викладання предмета «Захист Вітчизни», «Військова топографія», «Тактична підготовка», «Вогнева підготовка».

Кілька занять за темою «Тактика малих груп», які провели для вчителів інструктори Центру тактико-спеціальної підготовки «Булат», особливо запам’яталися.

До м. Миколаїв у цей період відправилась ще одна група – це учні Центру ВПВ і ДП «Звитяга»(учні БНВО «Звитяга», БСШ №9, БЗШ №4, БЗШ №17, БЗШ №20). Протягом двох діб юнаки жили і навчалися на базі в/ч А-1688, харчувалися у матроській їдальні, жили у казармі разом із матросами-строковиками. За командира у хлопців був старший сержант. Що таке будні строковика  юнаки  Білої Церкви відчули на собі сповна. Дві доби життя тривало за командами: підйом, зарядка, прибирання території, заняття з вогневої  і тактичної підготовки – все за розкладом. Учні мали можливість побачити організацію польотної зміни, в ці дні у 10-й Морській авіаційній бригаді проходили польоти. Саме це і найбільше захопило та вразило хлопців. Цікавою та інформативною також стала екскурсія до краєзнавчого музею.

Стомлені, але з яскравими враженнями, повернулися юнаки до рідної Білої Церкви.

Учителі предмета «Захист Вітчизни» Центру ВПВ і ДП «Звитяга» впевнені у подальшій співпраці і з військовими 10-ї авіаційної бригади, і з викладачами військової кафедри Миколаївського національного університету.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/navchalna-praktyka-v-mykolaevi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image