«

»

Сер 01 2018

Print this Запис

Незабутній відпочинок у таборі «Карпати»

Під час літніх канікул, з 20 по 29 липня 2018 року, 32 вихованці комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», школярі Великодимерського, Руднянського та Шевченківського НВО (керівники: Базир М.С., Ляхор І.В., Норик В.А.) відпочивали в оздоровчому таборі «Карпати» Мукачівського р-ну, Закарпатської області.

Відпочинок для школярів був дуже цікавим та насиченим. Діти протягом табірної зміни побували біля неповторного водоспаду Шипіт, який розташований у неглибокій ущелині річки Пилипець; піднялися на гору Гемба, одну з найвищих вершин гірського масиву Полонина Боржава, яка розташована на межі Свалявського та Міжгірського районів; здійснили екскурсію по м. Мукачево, де відвідали замок «Паланок» та оздоровлювалися в термальних водах на «Екотермалах», що в селі Косин.

Вихованці із задоволенням проводили час на березі озера, пили цілющу карпатську воду, відпочивали на свіжому повітрі, приймали активну участь в загальнотабірних розважальних заходах.

Цей відпочинок школярі Броварського району запам’ятають на довго, цікаві екскурсії, панорами мальовничих гір, неймовірна краса природи, веселе дозвілля.

Дорогою додому діти ділилися один з одним своїми позитивними враженнями як провели цей відпочинок  з користю для здоров’я, набралися сил, знайшли нових друзів та насолодилися красою карпатського краю та з бажанням повернутися в ці місця знову.

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/nezabutnijj-vidpochynok-u-tabori-karpaty/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

4 × 5 =

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image