«

»

Сер 01 2017

Print this Запис

Нові відкриття юних туристів Київщини

Група туристів водників, вихованців гуртка «Водний туризм» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» повернулися з далекої водної подорожі. За 20 днів своєї подорожі вони побували у шести країнах, з них проїздом у  Польщі, Латвії, Литві, Естонії та подорожували активним способом, а саме на катамаранах, річками Фінляндії та Норвегії. Подолавши близько 200 км річками Näätämöjoki та Ivalojokі, озером Iijärvi, вони здійснили  спортивний водний похід ІІ категорії складності. Учасниками сплаву стали Сосновська Ліза, Чутковська Неля, Бєлкіна Поліна, Петрик Максим, Янгаєв Дмитро, Чутковська Ала, які вже більше трьох років займаються у гуртку, та є неодноразовими учасниками змагань та походів різних рівнів. Поряд з ними були досвідчені туристи, педагоги навчальних закладів області – Личак І.С., Хоменко П.А., Сидоренко Н.О., Чутковська Л.І.

Крім спортивної частини, насиченою була і екскурсійна програма: юні туристи відвідали національний парк Оуланка у Фінляндії, у Лапландії мали змогу здійснити свою мрію і відвідати справжнього Діда Мороза, побували у найпівнічнішій точці Норвегії – селищі Gamvik (маяк Slettnes), а найсміливіші скупалися у Північному Льодовитому океані. Цікаві екскурсії мали по Гельсінкі, Талліну, Ризі, Юрмалі.

Сповнених нових вражень та емоцій юних туристів не лякали ні хмари комарів та мошки, ні часом холодна (8 градусів тепла як для літа) та дощова погода. Гарна підготовка та організація дозволила насолодитися і краєвидами, і місцевими ягодами та грибами не зважаючи на погодні умови. 

Тож юні туристи готові відкривати для себе нові країни, річки і запрошують до свого товаристського братства небайдужих, цікавих, закоханих у природу.

 

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/novi-vidkryttya-yunyh-turystiv-kyivschyny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image