«

»

Січ 11 2019

Print this Запис

Новорічна «Арт-факторія» – від елементів декору до авторських колекцій одягу!

Протягом новорічно-різдвяних свят у приміщенні Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» експонувалася обласна виставка промислового дизайну «Арт-факторія». Раз на три роки вихованці гуртків та творчих об’єднань Київської області готуються до презентації власних дизайнерських виробів та проектів.

Виставка сприяє професійному самовизначенні молоді. Сьогодні на ринку праці серед актуальних професій – професія дизайнера. Саме дизайнер допомагає людям побачити красу в звичайних речах, робить їх життя більш яскравим, комфортним, радісним. Чим цілеспрямованіші та терплячіші наші юні дизайнери, тим більше у них можливостей для того, щоб стати відомими і популярними.

Цьогоріч на розгляд журі було подано 145 робіт з таких напрямів: технічний дизайн, графічний дизайн, дизайн меблів, дизайн інтер’єру, дизайн верхнього одягу, дизайн дитячої іграшки.

Компетентне журі оцінювало оригінальний, нетрадиційний погляд на предмети, наявність образного художньо-технічного мислення, вміння бачити готовий продукт цілком, креативність – вміння підходити до будь-якого завдання творчо, генерувати ідеї, сучасну спрямованість, композиційну досконалість, багатство індивідуальних творчих прийомів, якість оформлення.

При розгляді робіт члени журі надавали перевагу експонатам, в яких гармонійно поєднувалися досконалість виконання, оригінальність та естетика конструювання і проектування. Найбільше робіт було представлено із напряму «Дизайн верхнього одягу» та «Дизайн дитячої іграшки».

Різноманітність дизайнерських ідей та сміливе їх вирішення підкреслювали неординарність кожного задуму. Незважаючи на невелику кількість виставкових робіт, рівень їх виконання та оформлення заслуговують високих балів. Дітям в цілому вдалося реалізувати творчі задуми, хоча члени журі вказали й основні недоліки робіт: зокрема, в деяких виробах не було композиційної цілісності, а певні роботи не відповідали вказаному напрямку.  Потрібно також враховувати, що область дизайну досить суб’єктивна: те, що вважає за краще один, не обов’язково сподобається іншому. Тому критерії оцінки роботи сильно ускладнені.

Юні дизайнери Київщини довели, що відрізняються новаторством, просторовим творчим мисленням і мають гарний смак.

підсумки Арт-факторія

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/novorichna-art-faktoriya-vid-elementiv-dekoru-do-avtorskyh-kolekcijj-odyagu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image