«

»

Жов 24 2018

Print this Запис

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у грудні 2018- січні 2019 р.р.  проводить обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки«Новорічна композиція». Виставка проводяться з метою


розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення композицій, що символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику і символіку.

У виставці беруть участь учні, вихованці, творчі об’єднання загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.

Творчі роботи необхідно подати до 1 грудня 2018 року до еколого-натуралістичного відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на адресу: м. Біла Церква, вул Богдана Хмельницького, 42/41Контактні телефони:  (04563) 9-09-90, моб. 097-121-30-58 (Покотило Катерина Костянтинівна, методист еколого-натуралістичного відділу), моб. 066-250-42-68 (Пахомова Інна Андріївна, завідувач еколого-натуралістичного відділу ),  е-mail: ctduk_ekolog@ukr.net.

На обласний етап виставки приймаються по одній творчій роботі з кожної номінації від районного (міського) позашкільного навчального закладу.

На виставку приймаються роботи за номінаціями:

  1. Стилізована ялинка;
  2. Новорічний букет;
  3. Новорічна композиція;
  4. Новорічний вінок;
  5. Сюжетна композиція;
  6. Новорічна картина чи колаж;
  7. Новорічний подарунок.

Роботи, представлені на виставку, повинні обов’язково мати етикетку, міцно прикріплену до роботи, в якій зазначено: прізвище, ім’я, по-батькові та вік автора, назву роботи, номінацію, творче учнівське об’єднання, повну назву навчального закладу, прізвище, ініціали керівника.

Роботи переможців будуть направлені до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у Всеукраїнському етапі виставки «Новорічна композиція».

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!!! Заявки на участь у виставці необхідно обов’язково заповнити в електронному варіанті за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWw-BUDNx1AX8Xd60oLeHkbzvhBA3pnPSfqPClXgVf6YisGw/viewform?usp=sf_link

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/oblasnyjj-etap-vseukrainskoi-novorichno-rizdvyanoi-vystavky-novorichna-kompozyciya-3/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image