«

»

Жов 04 2018

Print this Запис

Освітянська зірка – 2018

Гучною подією цього тижня стало святкування головного педагогічного свята року – Дня працівників освіти.

Київщина щиро привітала своїх дорогоцінних працівників в найреспектабельнішому конференц-холі торгівельно-розважального комплексу «Термінал» м. Бровари за сприяння міського голови Ігоря Сапожка. Почесними гостями свята були очільник області Олександр Горган та директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Рогова.

Вперше за історію святкування Дня працівника освіти відбулася церемонія визнання кращих педагогів Київщини «Освітянська зірка – 2018». І це цілком закономірно, адже наші освітяни, як справжні зірки, осявають і зігрівають дітей своїм талантом, своєю працею, своїм натхненням і торують вірний шлях у майбутнє. Уся Київщина, наша славна область, складають вам заслужену шану за мудрість, професіоналізм, терпіння, щиру любов до дітей і глибоку віру в їх здібності і талант.

Володарі титулів залишили свої імена у великій книзі «Золотий фонд освітян Київщини», адже це стало доброю традицією писати історію рідної області.

Вихованці творчих студій закладів освіти області привітали видатних педагогів та подарували їм безліч приємних вражень.

Серце та душа неймовірно радіють від думки проте, що саме ви, дорогі освітяни, багаторічною працею створюєте ці неймовірні таланти, даруєте їм найцінніше – свої знання та вміння, цілеспрямовуєте та терпляче виховуєте. Лише завдяки вашій неоцінимій праці ми маємо можливість впевнено крокувати в доросле життя.

Київщина низько вклоняється вам, педагоги. Зі святом!

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/osvityanska-zirka-2018/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image