«

»

Гру 26 2018

Print this Запис

Передноворічні розваги!

22 грудня вихованці гуртків КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», що працюють на базі Княжицької ЗОШ I-III ст. (керівник А.В.Братчук), Літківської ЗОШ I-III ст. (керівник Т.В.Гайдак), Красилівської ЗОШ I-III ст. (керівник О.І.Самсоненко) відвідали Новорічно-різдвяний фестиваль, що відбувся в Міжнародному Виставковому Центрі м. Київ.

Новорічний настрій та святкову атмосферу для дітей створили величезна кількість новорічних локацій з іграми, ялинковими іграшками, прикрасами, виробами з природничого матеріалу. Вихованцям гуртків дуже сподобалася локація зі святковим новорічним печивом у вигляді будиночків та символу наступного року. Всі бажаючі могли скуштувати ці вироби. Найбільше задоволення гуртківці отримали від настільних ігор, тиру для стрільби з пневматичної зброї та дартсу. З дітьми працювали працівники виставки, які розповідали правила ігор, показували кожну гру в дії.

На вулиці на вихованців чекала ковзанка, льодова гірка та справжня Резиденція Святого Миколая. З незабутніми враженнями школярі поверталися додому в очікуванні Нового Року.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/perednovorichni-rozvagy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image