«

»

Сер 12 2019

Print this Запис

Переможці Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Українським державним центром позашкільної освіти підбито підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» – 2019. Центр творчості дітей та юнацтва Київщини щиро вітає переможців:

 

за І місце

Герасимчук Олександру, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Дибинецький водолій», керівник Тарасенко Т.І.;

 

Калакутську  Дар’ю,  вихованку  майстерні  «Декоративний  розпис» Фастівcької школи народної майстерності Фастівської міської ради Київської області, за роботу «Козацьке весілля», керівник Місюра В.О.;

 

Карпізіна Валентина, вихованця гуртка «Дизайн і технології» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання Київської області, за роботу «Робота кипить біля млину», керівник Чернецька Н.В.;

 

Мялук Дарину, вихованку Народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Панно «Козацька пісня», керівник Кучанський І.Л.;

 

Потапенко Софію, вихованку гуртка «М’яка іграшка» Васильківського міського центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Гном Щастя», керівник Горбенко Л.М.;

 

Прус Єлизавету, вихованку Зразкового художнього колективу «Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області, за роботу «Люблю тебе, мій рідний край казковий», керівник Лобода М.В.;

 

Радіоненко Марію, вихованку гуртка бісероплетіння «Сувенір» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького Київської області, за роботу «Комплект «Українська магія», керівник Кондратенко С.О.;

 

Третяка Гліба, вихованця Зразкового художнього колективу «Студія образотворчого мистецтва «Вернісаж» Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області, за роботу «Крила надії», керівник Лобода М.В.;

 

Харитонкіну  Ксенію,  вихованку  гуртка  «Образотворче  мистецтво» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Полюбила чорнобрива козака дівчина», керівник Дубініна О.А.;

 

за ІІ місце

Бокова Олексія, вихованця гуртка «Попелюшка» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради Київської області, за роботу «Наша пісня, наша слава не вмре, не загине. Наш Тарас Шевченко – сонце України», керівник Лоскутова О.А.;

 

Бокова Олексія, вихованця гуртка «Попелюшка» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради Київської області, за роботу «Наша пісня, наша слава не вмре, не загине. Наш Тарас Шевченко – сонце України», керівник Лоскутова О.А.;

 

Євтушенко Вікторію, вихованку Народної образотворчої студії «Палітра» КЗ Таращанської районної ради «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області, за роботу «І наш народ одна свята родина!», керівник Бурлій Л.Г.;

 

Михайленко Анну, вихованку гуртка «Умілі руки» Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «У сільській господі», керівник Ярошенко Л.А.;

 

Нінічук Оксану, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Палітра» Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області, за роботу «Червоні маки – пам’ять незабута… Червоні маки – в них душа горить…», керівник Гамаюнова Ю.Г.;

 

Носенко Євгенію, вихованку Народної образотворчої студії «Палітра» КЗ Таращанської районної ради «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області, за роботу «Соняшникове поле», керівник Бурлій Л.Г.;

 

Потребенко Наталію, вихованку Народної образотворчої студії «Палітра» КЗ Таращанської районної ради «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області, за роботу «І мене в сім’ї великій…», керівник Бурлій Л.Г.;

 

Тарадай Марину, вихованку класу «Образотворче мистецтво» Фастівcької школи народної майстерності Фастівської міської ради Київської області, за роботу «Костел», керівник ГоптарєваТ.М.;

 

Фердерер Ольгу, вихованку гуртка «В’язання гачком» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Комплект «Маків цвіт», керівник Ляхоцька Л.В.;

 

за ІІІ місце

 

Богданович Катерину, вихованку Народної студії «Художня кераміка» Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Вусате звірятко», керівник Василишина Н.В.;

 

Голосного Віталія, вихованця гуртка «Гончарик» Богуславського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Як служив же ж я у пана», керівник Спасьонова Я.С.;

 

Довгу Олександру, вихованку гуртка «Дизайн композицій» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького Київської області, за роботу «Птахи співають українською», керівник Буторіна Т.М.;

 

Коноваленко Наталію, вихованку Зразкового гуртка «Вироби з бісеру» Іванківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Дівчина – Весна», керівник Россоха О.В.;

 

Ліниву Софію, вихованку Народної образотворчої студії «Палітра» КЗ Таращанської районної ради «Таращанський районний центр творчості дітей та юнацтва «Веселка» Київської області, за роботу «Мала Батьківщина», керівник Бурлій Л.Г.;

 

Носенко Ольгу, вихованку гуртка «Петриківський розпис» Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області, за роботу «Ваза «Диво калинове», керівник Крещук Н.М.;

 

Островерхову Олександру, вихованку Зразкової студії образотворчої діяльності «Райдуга» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради Київської області, за роботу «Щедрі дари», керівник Грущак С.В.;

 

Шевченко Ольгу, вихованку гуртка «Фунтик» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтва с. Старі Безрадичі Обухівського району Київської області, за роботу «Котик, котик, розмальований животик», керівник Топчій Н.М.

 

 

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/peremozhci-vseukrainskoi-vystavky-konkursu-dekoratyvno-uzhytkovogo-i-obrazotvorchogo-mystectva-znajj-i-lyuby-svijj-krajj-2/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image