«

»

Бер 27 2019

Print this Запис

Підготовка до гри «Джура» проходить на Сквирщині

26 березня 2019 року згідно з планом роботи відділу освіти Сквирської райдержадміністрації в актовій залі Центру творчості відбулося навчально-методичне консультування педагогів, відповідальних за підготовку роїв до участі у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

На засіданні були розглянуті наступні питання та надані відповідні рекомендації:

  • Про організаційно-методичні механізми підготовки роїв до участі у етапах гри «Сокіл» («Джура») та особливості підготовки виховників ознайомила присутніх Л.Котяй, методист РМК.
  • Про умови участі в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») розповіла І.Майорко, методист РЦДЮТ.
  • Про підготовку роїв до участі у конкурсі «Топографія» у рамках районного етапу Гри «Джура» проконсультував А.Гальчинський, керівник гуртка РЦДЮТ.
  • Про підготовку роїв до участі у конкурсі «Стрільба з пневматичної гвинтівки» у рамках районного етапу Гри «Джура» проконсультував О.Щуревський, керівник гуртка РЦДЮТ.
  • Про підготовку роїв до участі у конкурсі «Відун» у рамках районного етапу Гри «Джура» розповіла Л.Лубківська, директор РЦДЮТ.
  • Про підготовку роїв до участі у конкурсному випробуванні «Рятівник» у рамках районного етапу Гри «Джура» ознайомила І.Майорко, методист РЦДЮТ.
  • Про підготовку роїв до участі у конкурсі «Перетягування линви» у рамках районного етапу Гри «Джура» ознайомила Л.Котяй, методист РМК.

 

Під час практичної частини семінару О.Гайдучок, заступник директора з виховної роботи Сквирського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 – ДНЗ» презентувала звіт доброго діла «Діти – дітям» рою «Молода Січ», а С.Хіврич, заступник директора з виховної роботи та джури Великополовецького НВК – звіт доброго діла «Стоп кульок!» рою «Соколята».

Я. Степенко, педагог-організатор Великополовецького НВК розповіла про особливості підготовки рою до участі в конкурсі «Ватра».

Джури рою «Соколята» ознайомили педагогів із минулорічним виступом рою на конкурсі «Ватра». Присутнім було презентовано яскраве театралізоване дійство з оригінальним задумом та креативною ідеєю виступу.

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/pidgotovka-do-gry-dzhura-prohodyt-na-skvyrschyni/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image