«

»

Бер 27 2019

Print this Запис

Підготовка до гри «Джура» у Білій Церкві

Весняні канікули для учнів 10-х класів Центру ВПВ і ДП «Звитяга» – це період, коли йдуть тренування,  є можливість більше приділити час стройовій підготовці, адже за програмою предмета «Захист Вітчизни» на стройову підготовку передбачено усього 4 години. Протягом трьох днів рої навчальних закладів міста проходять тренування на базі Центру з трьох видів змагань: стройовий вишкіл, основи домедичної допомоги та стрільба з пневматичної гвинтівки.

Завзято крокують рої, голосно звучать пісні. Не все ще виходить, але є ще час. Виховники роїв спостерігають за діями викладачів Центру щодо виконання стройових вправ, щоб на місцях, у своїх навчальних закладах, мати змогу закріпити дії ройового та усього рою. А після стройового вишколу на рої чекають викладачі «Основ медичних знань», адже етап «Рятівник» – є у програмі Гри «Джура», і перевіряють підготовку роїв члени Товариства Червоного Хреста Білої Церкви.

11 травня 2019 року у Білій Церкві відбудеться фінал І ( міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») на базі Центру ВПВ і ДП БНВО «Звитяга».

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/pidgotovka-do-gry-dzhura-u-bilijj-cerkvi/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image