«

»

Чер 12 2017

Print this Запис

Підсумки V Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних зоологів

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

07-09 червня 2017 року на базі Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся V Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів. Участь в заході взяли команди з 19 областей України.

Київську область представляли учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6: Рибальченко Олександр та Шевчук Владислава. Керівник команди – Покотило К.К., методист еколого-натуралістичного відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Учасники Збору представили до розгляду журі фотовроботи та дослідницькі роботи із зоології.

На базі Ужгородського національного університету  учасники виконали лабораторну роботу «Склад, зовнішня морфологія та розвиток особин карпатської бджолиної сім’ї». Також, відвідали форелеве господарство «Шипіт» та туристичний комплекс «Воєводино», де взяли участь в зоологічному практикумі з орнітології та ентомології.

У рамках заходу учасники збору ознайомились з історичними пам’ятками та природно-заповідними об’єктами Закарпатської області.

Команда Київської області показала високі результати: І місце у презентації фотовиставки та ІІІ місце у зоологічному практикумі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

]

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/pidsumky-v-vseukrainskogo-ekspedycijjno-polovogo-zboru-komand-yunyh-zoologiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image