«

»

Лис 08 2017

Print this Запис

Події, що живуть у пам’яті завжди

До 73-ї річниці звільнення України від фашистських загарбників вихованці гуртків комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», спільно з учнівськими колективами загальноосвітніх закладів району з 25 жовтня по 07 листопада 2017 року активно долучились до відзначення пам’ятної дати, з метою гідного вшанування пам’яті полеглих, героїчного подвигу жертовності українського народу у Другій світовій війні.

28 жовтня 2017 р. вихованці гуртка «Дитячий фінтес», що працює на базі Літківської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.П. Стельмаха, перебуваючи на Фестивалі хризантем, поклали квіти біля Меморіалу вічної Слави у м. Києві та вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, що поклали своє життя визволяючи Україну від німецько-фашистських загарбників.

До Дня визволення у шкільних  музеях  «Берегиня» (Рожнівський НВК) та краєзнавчому музеї (Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів) вихованці гуртка «Юні музеєзнавці» провели для учнів 5-9 класів тематичні екскурсії «Події, що живуть у пам’яті завжди», «Відомі земляки, учасники Другої світової війни».

Разом з учнями загальноосвітніх закладів району вихованці гуртків КЗ БРР «БРЦПВУМ», що працюють на базі ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст., Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст., були  учасниками  загальношкільних заходів  «Добра пам’ять буде жити в наших серцях», «Ми пам’ятаємо, ми не забудемо», «Гордість у пам’яті – біль у серцях», переглянули відеоматеріал «Україна у другій світовій війні», під час яких акцентувалась увага на визначній ролі України у Другій світовій війні, її внеску у здобутті перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом, жертовності нашого народу.

Та не забувають юні краєзнавці і про ветеранів, які проживають поряд з ними. Так в музеї історії села Зазимє була проведена тематична екскурсія «Тих днів не змовкне слава» та відкрита виховна година «Уроки війни та сьогодення» з учнями 8-9 класів за участю Приходька Павла Івановича, який поділився своїми спогадами про визволення Закарпаття.

Традиційно, до визначної дати, вихованці прибрали території біля пам’ятних місць загиблим у Другій світовій війні, меморіалів Слави та пам’ятників невідомим солдатам, що розташовані в межах їхніх сіл та селищ. Після прибирання територій відбулося покладання квітів.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/podii-scho-zhyvut-u-pamyati-zavzhdy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image