«

»

Бер 05 2018

Print this Запис

Семінар-практикум з лісової педагогіки

28 лютого в Державному агентстві лісових ресурсів України відбувся семінар-тренінг з лісової педагогіки, який провели Світлана Купцова та Радміла Устич – представники ГО ФОРЗА. На даний семінар було запрошено представників обласних управлінь, лісівників та керівників учнівських лісництв.

Світлана Купцова ознайомила присутніх із поняттям «лісова педагогіка», де і коли вона виникла, її особливості та цілі. Тренер акцентувала увагу на тому, що лісова педагогіка – це складова сучасної екологічної освіти не лише дітей, а й дорослих.

Радміла Устич розповіла про цікаві масові заходи, які проходять в Закарпатті, зокрема про Свято лісу. Під час проведення свята дорослі й діти більше дізнаються про ліс та професію лісівника. У дітей є чудова можливість цікаво й змістовно провести час, адже можна пограти в ігри, з інтерактивних стендів почерпнути інформацію, власноруч змайструвати сопілку, шпаківню чи посадити дерево.

Такі заходи, звісно ж, популяризують професію лісівника та працюють на позитивний імідж  людей цієї професії.

Семінар-тренінг пройшов у інтерактивній формі. Його учасники мали чудову можливість не лише отримати теоретичні знання, а й справитися з практичними завданнями та пограти в ігри, які є невід’ємною частиною лісової педагогіки. Також присутні ділилися власним досвідом з питань еколого-просвітницької роботи серед дітей та дорослого населення.

По закінченню семінару кожен його учасник отримав методичні матеріали, посібники, ігри, що дозволять зробити заняття та екскурсії до лісу ще цікавішими.

Керівник гуртка «Юні лісівники-дендрологи» Руднєва О.В.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/seminar-praktykum-z-lisovoi-pedagogiky/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image