«

»

Бер 13 2018

Print this Запис

Шевченковими рядками

204-ій Річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка присвятили вихованці зразкової театральної студії “Живе слово” Центру творчості дітей та юнацтва Київщини “живу” поетичну сторінку.

Маленькі майстри художнього слова натхненно та щиро виконували улюблені твори Кобзаря, вкладаючи усю душу та вдячність у знайомі з дитинства рядки невмирущого українського Світоча.

Цікаве нове осмислення отримали ранні твори Тараса Григоровича (“На Великдень на соломі…”, “Тополя”), що завжди користуються популярністю серед юних читців. Глибоко та проникливо читали діти і здавалося б традиційні поезії Шевченка: “Реве та стогне Дніпр широкий”, “Думи мої…”. Затамувавши подих глядачі (вихованці, батьки та педагоги центру) ловили кожне слово та знову і знову переконувалися, що Тарасове слово – живе крізь віки!

Приєдналися вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Київщини і до Шевченкового флешмобу, організованому Обласною радою дітей Київщини #читайTShevcenko.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/shevchenkovymy-ryadkamy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image