«

»

Кві 08 2019

Print this Запис

Співпраця Центру «Звитяга» з вищими військовими закладами України

Основними складовими виховної роботи Центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки «Звитяга» є підвищення престижу військової служби, військова професійна орієнтація молоді, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях.

         4 квітня 2019 року в Центрі військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки «Звитяга» відбулась зустріч учнів 11-х класів навчальних закладів Білої Церкви, а саме шкіл №№ 22, 12, 13, 7, т самого Центру з викладачами і курсантами  Київського інституту спеціального зв’язку та захисту інформації .

Зустріч відбулась у форматі уроку з теми «Кібербезпека». Перед молоддю виступив викладач інституту лейтенант Кубрак Володимир Олександрович.  Урок проводили курсант IV курсу Стрільчук В’ячеслав та курсант ІІ курсу молодший сержант Жоховський Артур. До речі, курсанти – випускники  Білоцерківської гімназії № 2.

Під час бесіди з курсантами ми дізналися, що їх батьки – військовослужбовці, тому вибір професії не був випадковим. Учні також задавали питання щодо правил вступу в інститут, проживання та подальшої служби.

Викладачам Центру ВПВ і ДП було запропоновано провести виїзну зустріч на базі Київського інституту спеціального зв’язку та захисту інформації.

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/spivpracya-centru-zvytyaga-z-vyschymy-vijjskovymy-zakladamy-ukrainy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image