Print this Сторінка

Створюємо «Природоохоронний атлас Київщини»

З метою виховання і розвитку екологічно свідомого та відповідального громадянина України, формування в дітей та учнівської молоді екологічної культури і мислення, ціннісного ставлення до довкілля, пропагування досвіду раціонального природокористування, сприяння сталого розвитку суспільства в навчальних закладах Київській області стартує екологічний проект «Природоохоронний атлас Київщини».

Проект покликаний активізувати зусилля для збереження рідкісних та зникаючих видів рослин і тварин, охорони популяцій, колоній, гнізд, місць зростання видів, занесених до Червоної книги України.

Екологічний проект «Природоохоронний атлас Київщини»

Наказ ДОН КОДА від 26.10.2015 № 307 “Про запровадження у навчальних закладах Київської області екологічного проекту “Природоохоронний атлас Київщини”

 «Природно-заповідний фонд Київської області»  

Книга містить описи та карти існуючих (станом на 1.09.2012) об’єктів та територій ПЗФ Київської області та описи пропозицій науковців і  громадськості щодо організації нових територій ПЗФ в області. Також, книга включає іншу довідкову та аналітичну інформацію щодо стану заповідної справи Київщини та окреслює проблеми територій ПЗФ.

 

Матеріали семінару-практикуму «Сучасні технології збереження та збагачення біорізноманіття природних ландшафтів регіону» (м. Фастів, 17.05.2016):

 

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/tematychnyy-rozdil/stvoryuemo-pryrodoohoronnyjj-atlas-kyivschyny/