«

»

Лют 13 2018

Print this Запис

Терміново! Нагадування про майстер-клас з хореграфії!

Шановні колеги!

У зв`язку з великою кількістю запитів керівників хореографічних колективів Київщини щодо проведення майстер-класу з хореографії було вирішено запросити до співпраці провідного фахівця всеукраїнського рівня В’ячеслава Гурова, члена Національної хореографічної спілки України, балетмейстера-постановника, викладача українського народно-сценічного танцю та стилізації української хореографії. На жаль, кількість заявок до участі у майстер-класі неприємно вражає низькою активністю керівників.

Організатори вимушені продовжити прийом заявок до участі у майстер-класі. Просимо ТЕРМІНОВО розглянути можливість участі керівників хореографічних колективів закладів позашкільної освіти Київщини та повідомити про участь у заході до 15 лютого 2018 року.

 

Нагадуємо, що відповідно до плану роботи КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» проведення майстер-класу В’ячеслава Гурова заплановано на 21  лютого 2018 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради  (м. Бориспіль, вул. Глібова, 1). Початок о 10.00.

В програмі майстер-класу практичні заняття з українського народно-сценічного танцю та стилізації української хореографії. Майстер-клас проводиться на платній основі. Вартість оплати визначається від кількості учасників вищезазначеного заходу. Орієнтовна вартість – 250 гривень.

Заїзд і реєстрація учасників 21 лютого до 10.00. При собі мати тренувальний одяг та взуття.

Їхати з м. Києва від станції метро «Харківська» маршрутним автобусом «Київ-Бориспіль № 317» або від станції метро «Лівобережна» – маршрутним автобусом «Київ-Бориспіль № 316» до зупинки «Авіаторів».

Для організації майстер-класу просимо обов’язково до 15 лютого 2018 року підтвердити участь у заході на електронну адресу організаційно-масового відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» ctduk_estety@ukr.net або за телефоном (04563) 9-09-48. Контактні особи: Радзівілл Алла Анатоліївна, Панченко Марина Григорівна.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/terminovo-nagaduvannya-pro-majjster-klas-z-horegrafii/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image