«

»

Сер 03 2018

Print this Запис

Туристське літо

Як відомо, літо найгарячіша пора для туристів. Протягом цих днів дві туристські групи зі складу вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків крокують стежками Українських Карпат. Керівники гуртків Оксана Склярська та Ігор Іпатов організували походи, як підсумкові для юних туристів Білої Церкви та Богуславщини. Вони вже відвідали мальовничі куточки Івано-Франківщини та Закарпаття, піднялися на вершини Говерлу, Хом’як, Петрос. Крім того відвідали цікаві пам’ятки у Ясінях, Яремчі, Рахові.

Варто зазначити, що за даними Макршрутно-кваліфікаційної комісії Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, у серпні юними туристами заплановано ще 4 подорожі рідним краєм та Україною. А найбільше таких подорожей здійснюють вихованці та учні закладів освіти Баришівського, Богуславського, Броварського районів, міст Біла Церква, Бориспіль, Буча.

  Документ Microsoft Word

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/turystske-lito-3/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

three × 3 =

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image