«

»

Бер 26 2019

Print this Запис

Участь керівників НХК «Веселка» у Всеукраїнській науково-практичній конференції

Кучеренко Юлія Анатоліївна та Монарх Євгенія Юхимівна, керівники художньо-хореографічного колективу «Веселка», прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференціі «Взаємодія хореографічного мистецтва і спорту в освітньому процесі: досвід, проблеми, перспективи», яка проходила з 21-23 березня 2019 року у місті Київ на базі кафедри хореографії Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

   Від імені ректора академії, професора Василя Гнатовича Чернеця, всіх учасників та гостей конференції привітав Перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Сергій Віталійович Іванов.

До вітального слова долучилися – завідувач кафедри хореографії НАКККіМ, директор – художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П. Вірського – Мирослав Вантух та доцент кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту Національного університету фізичної культури, чемпіон світу і Європи з кікбоксінгу Володимир Аксютін. Про «Перспективи мистецької освіти в концепті Нової української школи» розповіла Комаровська Оксана Анатоліївна, завідувач лабораторії естетичного виховання та мистецької освіти Інституту проблем виховання АПН України, доктор педагогічних наук.

Також, активну участь в конференції взяли педагоги та студенти НАКККіМ, які підготували творчі покази та майстер-класи з сучасної спортивної хореографії – Шалапа Світлана, класичного танцю – Шумілова Вікторія та українського народного сценічного танцю – Савченко Лілія.

 

Дякуємо за корисну інформацію та переданий досвід!

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/uchast-kerivnykiv-nhk-veselka-u-vseukrainskijj-naukovo-praktychnijj-konferencii/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image