«

»

Лис 05 2018

Print this Запис

Успіх «Вишиванки»

З 29 жовтня  по  3 листопада у польському гірському містечку Wysowa – Zdroj  проходив Міжнародний Польсько – Український молодіжний фестиваль «Талановиті діти України», присвячений   100-річчю Незалежності Польші. У Фестивалі брали участь вихованці народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка».  З ними разом представляти свою творчість талановиті українці з Хмельниччини, Рівненщини, Львівщини, Києва, Запоріжжя.

Для всіх його учасників фестивальні  дні  були наповнені цікавими подіями: виступами в школах міст і сіл Польщі, екскурсіями. Всі діти  гарно провели час в польських Татрах, насолоджувались екскурсіями наближеними містечками з унікальними церквами, замками, поїздкою до Словацького курортного містечка Бардіїв, де зачаровувались його замком та казковими будиночками, весело розважались у СПА комплексі.

А додому вихованці народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка»  повернулись з найвищими нагородами – І місце народний фольклорний ансамбль «Вишиванка»  і Гран-Прі фестивалю – Іоанна Деревянчук.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/uspih-vyshyvanky/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image