«

»

Лют 07 2018

Print this Запис

Увага! Всеукраїнський проект «Позашкільна освіта України: сьогодення і перспективи»

     Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України, Спілкою освітян України готують до 100-річчя позашкільної освіти Всеукраїнський проект «Позашкільна освіта України: сьогодення і перспективи».

     Захід проходить за підтримки та участі народних депутатів України, представників Адміністрації Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, департаментів та управлінь галузі, громадських об’єднань та інших.

     В рамках проекту готується збір інформаційних матеріалів для випуску видання «Енциклопедія позашкільної освіти України», яке буде випущено, як в книжному, так і в електронному варіанті.

     Заключна частина Проекту відбудеться 1 червня 2018 року в місті Києві. Додаткова інформація розміщена на сайті: www.galaktika2005.wixsite.com/education2018 та за тел.: +38(044)422-61-32, (099) 551 48 63 (Ірина Володимирівна).

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/uvaga-vseukrainskyjj-proekt-pozashkilna-osvita-ukrainy-sogodennya-i-perspektyvy/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image