«

»

Бер 07 2019

Print this Запис

Весна і творчість

На початку першого місяця весни у Вишнівському центрі творчості дітей та юнацтва відбулося районне методичне об’єднання керівників гуртків декоративно-вжиткового профілю. З вітальним словом до присутніх звернулися директор Вишнівського ЦТДЮ Тетяна Анатоліївна Стаменова та Оксана Олександрівна Лисенко, методист з позашкільної освіти районного методичного центру Відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

Під час засідання був проведений майстер-клас з петриківського розпису, у  якому взяли участь керівники гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти району.

Керівник гуртка «Чарівна петриківка» центру творчості Ольга Олександрівна Максименко, презентувала власний досвід роботи, ознайомила аудиторію з історією виникнення даного виду мистецтва. В практичній частині педагог продемонструвала методи розпису предметів вжитку. В проведенні майстер-класу керівнику допомагали юні помічниці, вихованки гуртка «Чарівна петриківка» Кримчук Марія та Хитриченко Злата, які розповідали про значимість обраних кольорів для оздоблення виробів.

Як висновок – петриківський розпис однаково захоплює і дітей і дорослих. Учасники майстер-класу на згадку отримали свої неповторні, власноруч розписані вироби.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/vesna-i-tvorchist/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

3 × 3 =

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image