«

»

Чер 08 2017

Print this Запис

Відбувся фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю „В об’єктиві натураліста – 2017”

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з комунальним закладом „Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” з 3 по 5 червня 2017 року у місті Вижниця Чернівецької області на базі туристичного комплексу „Кремениця” проведено Всеукраїнський юнацький фестиваль „В об’єктиві натураліста – 2017” за темою „Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони”.

На очний етап прибули команди з 21 області України. Київщину на конкурсі представляли переможці обласного етапу фестивалю: Іщенко Віталіна, Приходько Ольга – вихованці Києво-Святошинського районного центру еколого-натуралістичної творчості  учнівської молоді, та Воробйов Ілля, Воробйова Аліса – вихованці  Вишнівського  центру  творчості  дітей  та юнацтва Києво-Святошинського району.

Фестиваль проходив у місті Вижниця. Учасники мали змогу сфотографувати та зафільмувати красу ландшафтів Чернівецького краю з багатовіковими буковими лісами, гостроверхими шпилями гінких смерек і ялиць, зелені полонини Буковинських Карпат. Учасники фестивалю взяли участь у майстер-класах з фотографування, а також відвідати музеї Назарія Яремчука та декоративно-прикладного мистецтва, Національний природний парк «Вижницький», взяли участь у святкових заходах з нагоди Дня міста, під час яких відбулось нагородження учасників фестивалю грамотами та цінними подарунками.

Для учасників номінації «Краща фоторобота» додатково було проведено очний етап, де діти могли представити роботи, отримані безпосередньо під час фестивалю. За висновками компетентного журі фотороботу Воробйов Ілля було обрано найкращою і нагороджено спеціальним призом.

У 2018 році фестиваль пройде за темою „Раціональне використання природних ресурсів” у Херсонській області.

 

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/vidbuvsya-finalnyjj-etap-vseukrainskogo-yunackogo-festyvalyu-v-obektyvi-naturalista-2017/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image