«

»

Січ 30 2019

Print this Запис

Відбувся обласний семінар-практикум для працівників системи освіти, відповідальних за музейну справу

30 січня на базі Білоцерківського НВО “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня” Білоцерківської міської ради відбувся обласний семінар-практикум для працівників системи освіти, відповідальних за музейну справу, «Музей як осередок національно-патріотичного виховання учнівської молоді».

Безпосередні організатори заходу: Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Білоцерківське НВО “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня”.

У семінарі взяли участь працівники методичних кабінетів відділів та управлінь місцевих органів управління освітою, директори та методисти закладів позашкільної освіти – близько 40 осіб.

Захід розпочався з тематичної екскурсії “Біла Церква і Українська революція” у зразковому Музеї гімназійної освіти міста Білої Церкви,  яку провели учні-екскурсоводи Білоцерківського НВО “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня”.

З вітальним словом до учасників звернулися Борис Смуток – директор та Анатолій Бондар – керівник музею Білоцерківського НВО “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня” Білоцерківської міської ради. Вони розповіли про організацію та зміст діяльності музею закладу освіти щодо дослідження, збереження та популяризації історії України.

Зі станом та перспективами розвитку музейної справи у закладах освіти області, а також результатами обласного огляду музеїв закладів освіти у 2018 році, присутніх ознайомили Людмила Дюдя – методист та Ірина Личак – завідувач відділу спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», члени обласної комісії з обліку та огляду музеїв закладів освіти області.

Алгоритм огляду музею закладу освіти презентувала Наталія Костенко – керівник зразкового Музею народного побуту Київщини Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, член обласної комісії з обліку та огляду музеїв закладів освіти Київщини.

Директор Комунального закладу Броварської районної ради “Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді” Ольга Білановська у своїй доповіді «Музеї закладів освіти: досвід та практика» розповіла про  результати районного проекту «Музей у кожній школі».

На завершення заходу учасники семінару обговорили актуальні питання щодо функціонування музеїв у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної освіти.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ 30.01.2019

Інформаційний-буклет-підказки-для-оглядової-комісії

ЗАГАЛЬНА СТАТИСТИКА МУЗЕЇВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СТАНОМ НА 30.01.2019

ОСНОВНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТА ВИСТУП ЛЮДМИЛИ ДЮДІ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАТАЛІЇ КОСТЕНКО

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОЛЬГИ БІЛАНОВСЬКОЇ

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/vidbuvsya-oblasnyjj-seminar-praktykum-dlya-pracivnykiv-systemy-osvity-vidpovidalnyh-za-muzejjnu-spravu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image