«

»

Гру 19 2018

Print this Запис

Вітаємо переможців новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

З 15 грудня 2018 року до 15 січня 2019 року у виставковій залі Комунального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський краєзнавчий музей» діє обласна новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція». Виставка проводяться щорічно з метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, залучення її до збереження хвойних порід дерев, пропаганди бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, що відповідають новорічно-різдвяній атрибутиці.

Для участі у новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція» подано 300 робіт, виконаних у традиціях новорічно-різдвяної флористики. Це і різдвяні вертепи, віночки, стилізовані ялинки, різдвяні дзвіночки, букети, витинанки, картини, колажі, новорічні іграшки та композиції тощо. Конкурсні роботи виконані у традиційних та сучасних техніках з використанням найрізноманітніших матеріалів: тканина, фоаміран, метал, пластилін, скло, папір, тісто, солома, лоза, гілки дерев, шишки, жолуді, сухоцвіти, фрукти, мушлі, пір’я,  насіння та ін.

Роботи, що посіли перші місця направлені до участі у Всеукраїнській виставці “Новорічна композиція” до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

новорічна композиція протокол

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/vitaemo-peremozhciv-novorichno-rizdvyanoi-vystavky-novorichna-kompozyciya/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image