«

»

Лип 21 2017

Print this Запис

Вітаємо переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» – 2017

Нравится

У червні 2017 року Українським державним центром позашкільної освіти були підбиті підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Відповідно до наказу Українського державного центру позашкільної освіти від 30.06.2017 №06-13 «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» від Київської області переможцями стали:

І місце:

  • Мялук Дарина, народна студія декоративного розпису «Цвіт папороті», Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «Благословіння», керівник Кучанський Ігор Леонідович;
  • Турчин Софія,  Боровик Анастасія, народна школа писанкарства «Дивосвіт», зразкова творча майстерня «Світ сувенірів», Васильківський міський центр дитячої та юнацької творчості, робота «Сонце закликаєм, весну зустрічаєм!», керівники: Турукіна Леся Володимирівна, Чепурда Лариса Володимирівна;
  • Родак Яна, гурток «Гончарик», Богуславський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «Дибинецька кераміка крізь віки», керівник Спасьонова Ярослава Сергіївна;
  • Коробко Марк, студія образотворчого мистецтва «Берестяночка», ЦТДЮ «Соняшник» м. Біла Церква, робота «Лижні гонки на світанку», керівник Коробко Валентина Іванівна;
  • Махов Єлизарій, зразкова студія образотворчої діяльності «Райдуга», Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради, робота «Спокій та щастя», керівник Грущак Світлана В’ячеславівна;
  • Бірюк Анастасія, гурток «Золоте руно», Клуб юних моряків м. Переяслав-Хмельницький, робота «Сонячна корівка», керівник Аврамич Юлія Борисівна;
  • Кравченко Анастасія, гурток «ART LEND», Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва, робота «Милий край», керівник Новіков Павло Борисович;
  • Островська Катерина, гурток «Арт-майстерня», Ставищенський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «Механічна іграшка», керівник Заболотня Лідія Петрівна.

 ІІ місце:

  • Ілинич Назар, гурток «Початкове технічне моделювання»
    Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «Вітрильник», керівник Муренко С.П.;
  • Карпушина Валерія,  гурток «Об’ємна вишивка», Комунальний заклад «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості», робота» Польові квіти», керівник Гончар Людмила Михайлівна;
  • Угнівенко Олександра, гурток «В’язання гачком», Васильківський районний центр дитячої та юнацької творчості, комплект «Дзвіночок», керівник Ляхоцька Людмила Володимирівна;
  • Скиба Анна, зразкове творче об’єднання «Адоніс», Дитячий естетико-натуралістичний «Камелія» м. Бровари, робота «Думи мої думи», керівник Зінченко Світлана Григорівна;
  • Богдан Марія, гурток «Золоте руно», Клуб юних моряків м. Переяслав-Хмельницький, робота «Місячний волик», керівник Аврамич Юлія Борисівна;
  • Кононюк Анна, гурток «Арт-майстерня», Ставищенський районний центр дитячої та юнацької творчості,  м’яка інтер’єрна іграшка «Пакетниця», керівник Заболотня Лідія Петрівна.

ІІІ місце:

  • Пуглій Аліна, гурток «Крій та шиття», Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Переяслав-Хмельницький, несесер «Барвисте містечко», керівник Щава Людмила Миколаївна;
  • Авілова Софія, гурток «Майстерня подарунків», Центр позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання, робота «Така рідна батьківська хата», керівник Чернецька Наталія Віталіївна;
  • Шворак Єгор, зразкова студія «Художня кераміка», Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «Рожевий мрійник», керівник Василишина Наталія Василівна;
  • Бей Мілана, гурток «Вироби з бісеру», Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «Скринька для прикрас», керівник Россоха Олена Валеріївна;
  • Бандура Руслана, студія образотворчого мистецтва, Центр дитячої та юнацької творчості Рокитнянського району, робота «Вазон моєї уяви», керівнк Юрківська Анжела Володимирівна;
  • Іванкевич Софія, гурток «Театр моди», Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва, лялька-мотанка «Берегиня», керівник Коломієць Олена Анатоліївна;
  • Юхновська Катерина, зразкова студія «Фітодизайн», Києво-Святошинський районний центр творчості молоді «Оберіг», робота «Весілля», керівник Єріна Людмила Леонідівна;
  • колектив вихованців творчого об’єднання «Оберіг», Макарівський районний центр творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала, робота «Весняний коловорот», керівник Грущанська Галина Петрівна;
  • Петришко Ярослав, гурток «Вязані сувеніри», Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості, робота «JohnDeere», керівник Макаренко Тетяна Іванівна;
  • Мотриченко Юлія, гурток «Майстриня», Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді м. Переяслав-Хмельницький, сувенір «Маля»,керівник Висовень Лідія.

Щиро вітаємо переможців всеукраїнської виставки-конкурсу та бажаємо творчого натхнення для створення нових робіт! Також висловлюємо вдячність керівникам гуртків, студій, які протягом року наполегливо працювали з юними митцями та приклали чимало зусиль, щоб їх вихованці продемонструвати свої таланти під час виставки! Бажаємо всім творчої наснаги, подальших успіхів та гарного відпочинку!

Звертаємо увагу – ви маєте можливість переглянути фото робіт-переможців (І місце).

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/vitaemo-peremozhciv-vseukrainskoi-vystavky-konkursu-dekoratyvno-uzhytkovogo-i-obrazotvorchogo-mystectva-znajj-i-lyuby-svijj-krajj-2017/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image