«

»

Чер 12 2018

Print this Запис

Вітаємо призерів Всеукраїнських відкритих змагань з картингу

9-10 червня у с. Петропавлівська Борщагівка на спорткомплексі «Чайка» відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з картингу. Київську область представляли вихованці гуртка «Картинг» КЗ «Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва» Ткачук Владислав та Павлюк Максим під керівництвом Воронцова Станіслава Миколайовича.

Пілотували свої карти більше півсотні учасників. За особисту першість змагались у категоріях залежно від віку та потужності двигуна. Картингісти демонстрували свої вміння у дисциплінах: «Швидкісне маневрування», «Шосейно-кільцеві перегони» та «Абсолютний залік».

За результатами змагань Ткачук Владислав та Павлюк Максим отримали дипломи ІІІ ступеня, Владислав – у класі картів «Піонер Н», а Максим – у класі «Піонер Н-міні».

Вітаємо юних картингістів і бажаємо їм в подальшому вдалих стартів та фінішів!

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/vitaemo-pryzeriv-vseukrainskyh-vidkrytyh-zmagan-z-kartyngu/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

19 − 11 =

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image