«

»

Лип 04 2018

Print this Запис

Вітаємо юних авамоделістів !

Нещодавно у м. Конотоп Сумської області відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) (ІV ранг). Організатори  змагань −Український державний центр позашкільної освіти, Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Конотопський центр дитячої та юнацької творчості. У заході взяли участь 14 команд з Волинської, Дніпропетровської, Харківської, Київської, Рівненської, Львівської, Сумської, Чернігівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Запорізької областей. Змагання проводилися в командній та особистій першості у п’яти класах вільнолітаючих моделей, під час яких юні авіамоделісти показали свою майстерність у  запуску планерів та  керуванні моделями.
З приємністю зазначимо, що команда Київської області у складі вихованців авіамодельного гуртка Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Миколаєнко А.О.), виборола друге місце у  командній першості класах моделей малих форм. Змагання проходили за несприятливих погодних умов, тому не обійшлося і без поломок. Сонячна безвітряна погода останнього дня дала змогу учасникам показати яскраві і захоплюючі польоти. В небі розгорнулося справжнє авіашоу, під час якого демонструвалися навички учасників щодо пілотування та керування авіамоделями.
Команди–призери, переможці в номінаціях, а також їхні наставники нагороджені дипломами Українського державного центру позашкільної освіти.

         Щиро вітаємо переможців і бажаємо всім юним авіамоделістам натхнення та підкорення нових спортивних вершин!

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/vitaemo-yunyh-avamodelistiv/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image