«

»

Сер 29 2017

Print this Запис

Всеукраїнська акція «День натураліста»

З метою активізації роботи з учнівською та студентською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи, підвищення ефективності навчально-дослідної роботи вихованців, учнів та студентів на навчально-дослідних земельних ділянках і задоволення потреб у професійному самовизначенні та творчій самореалізації Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром у 2017 році продовжують проведення щорічної Всеукраїнської акції «День натураліста».

До участі в заході запрошуються загальноосвітні, позашкільні, професійно-технічні та вищі навчальні заклади відповідно до Умов проведення акції (лист МОН України від 24.07.08 № 1\9 – 475).

Матеріали про проведення акції надсилаються до 30 жовтня поточного року на адресу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19).

За поданими матеріалами планується щорічне видання електронної збірки -літопису «День натураліста України».

Куратор проекту: Роговенко Людмила Вікторівна, методист НЕНЦ, тел. Для довідок: (044) 430-00-64, 430-22-22; електронна пошта: rogovenko@nenc.gov.ua

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/vseukrainska-akciya-den-naturalista-3/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image