«

»

Гру 03 2018

Print this Запис

Вийшла книга з ілюстрацією Барамідзе Анни

Нещодавно Барамідзе Анна, вихованка гуртка «Юні музеєзнавці» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», учениця 11 класу Тарасівського НВО, отримала приємний сюрприз –  книгу, у якій вміщено її малюнок. Книга, літературно-художнє видання, має довгу назву: «Слово мамо. Великеє, найкращеє слово! Малюнок, вірш  лист  до мами». Видано її Чернівецьким видавництвом «Букрек» за ініціативи українсько-турецького культурного центру «Сяйво», за підтримки  МОН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Міжнародної школи «Меридіан».

Декілька років  підряд  в Україні проходив Всеукраїнський  творчий конкурс для дітей та учнівської молоді  під назвою «Малюнок, вірш, лист до мами», приурочений до Дня матері. У 2017 році в цьому конкурсі у номінації «Малюнок» за роботу «Від рідної мами диво-рушниками – турбота, наука, мудрість та любов» Аня виборола ІІ місце і цей же малюнок потрапив у літературно-художнє видання. Варто сказати, що  книга  надзвичайна! У ній стільки любові до найріднішої людини, висловленої дітьми з різних куточків України своїми гарними малюнками, чудовими, талановитими віршами і дуже зворушливими листами. «Мати таку книгу, а до того ж, взяти  хоч невеличку  участь у її створенні – це щастя», запевняє Аня.

Цей малюнок, який талановита дівчина виконувала з особливим теплом та любов’ю, ще можна було бачити у травні 2018-го в Києві на білборді до святкового концерту з нагоди Дня матері.

Мабуть, коли вкладаєш у своє творіння всю душу, це відчувають інші і робота живе.

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/vyjjshla-knyga-z-ilyustracieyu-baramidze-anny/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

16 − twelve =

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image