«

»

Тра 15 2019

Print this Запис

XXIX традиційний Всеукраїнський скаутський збір-похід “Козацькими шляхами- 2019”

З 8 по 12 травня 2019 року півтори тисячі молоді: дітей–школярів, скаутів, волонтерів, студентів, лідерів, активних дорослих,  зібралися у  п’яти таборах біля села Виграєва на Черкащині. До ХХІХ традиційного Всеукраїнського скаутського збору-походу  “Козацькими шляхами-2019”, який пройшов під дивізом: «Час нових відкриттів!», долучилися і вихованці літературного гуртка «Ярінь» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва, під керівництвом Наталії Миронівни Підлісняк.

Збір-похід “Козацькими шляхами” організувала Національна організація скаутів України та Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Від місця розташування табору до найближчого села – кілька кілометрів, навколо – ліс, поле та річка. Скаути розгортають табори у цій місцевості 29 років поспіль. Поміж дерев встановлено намети для учасників збору-походу з усієї України. Тут вони жили без гаджетів, вчилися рубати дрова, палити багаття та готувати їжу. А також весело та з користю для себе проводили час.

Цьогоріч тут відбувся і Фестиваль стародавньої української кухні.  Команда Вишнівського ЦТДЮ серйозно готувалася до конкурсу «В українця на тарілці», який весело пройшов на Шовковичній галявині: обирали страву та пісню про одну із найулюбленіших страв українців – голубці,  І, звичайно ж, стали переможцями, адже голубці вдалися на славу.

Дуже  цікавою  та  захоплюючою для учасників збору-походу була творча локація «Арт-студія». Тут діти створювали вітальні листівки, брелки, об’ємні фігурки з паперу, магічні кулони та декоративні браслети, розмальовували еко-сумки, розписували гіпсові фігурки, також малювали мехенді та створювали Арт- стіну.

Безперечно, великою популярністю користувалася локація «Простір екстриму». Тут  було багато цікавого: скеледром, і мотузковий парк, і каяки, і стрільба з лука. А для наймолодших учасників проводились спортивні естафети, настільні  ігри та батут. Але найвеселішими та найзапальнішими були вечори з піснями біля багаття, «Святкові  вечорниці» та урочистий вечір «Твори майбутнє!».

Повні радісних спогадів, позитивних вражень та неперевершених яскравих емоцій діти щасливі повернулися додому. Усі чекають наступного року зустрічі на ювілейному тридцятому зборі–поході «Козацькими шляхами!» А на згадку залишилися світлини з друзями як спогад про «Країну щасливого дитинства!».

   

Permanent link to this article: http://www.kids-center.com.ua/xxix-tradycijjnyjj-vseukrainskyjj-skautskyjj-zbir-pohid-kozackymy-shlyahamy-2019/

Коментарі до статті

  • ВКонтакті
  • Facebook
  • Звичайні коментарі до публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
Anti-spam image